Wpis z mikrobloga

@DEMONzSZAFY: nie tylko męskość, o ile masz zdrowe poczucie własnej wartości czy pracujesz nad tym, to nikt Ci nie będzie mówił kim jesteś, bo znasz swoje życie wiesz co przeszedłeś z czym sobie poradziłeś i ty definiujesz jaki jesteś i czy czujesz się wartościowy, nie inni ludzie, którzy nigdy ciebie nie zrozumieją w pełni. Jedynie w udanym związku gdzie na prawdę jesteście zgrani i dużo rozmawiacie, analizujecie wyciagacie wnioski jest
  • Odpowiedz
@Plp_:

Ergo- podróże to hobby dla atencyjnych bab, służące tylko pozyskaniu nowego kontentu na insta, żeby inne samice zazdrościły


Jestem chłopem i lubię podróżować a na instagrama nie wrzucam prawie nic. Znam też sporo innych mężczyzn, którzy lubią podróżować i nie prowadzą instagrama. Nie definiuj mi #!$%@? męskości.
  • Odpowiedz
@norbert108: xD nie zrozumiałes sensu tego co napisałem, albo masz się za atencyjną babe xD Jeśli nią nie jesteś to podróżowanie jest hobby jak każde inne.
  • Odpowiedz
@Plp_: podróże nie, "podróże" w 5 obleśnie turystycznych instagramowych miejsc na świecie tak.
Realnie to te baby widziały mniej prawdziwego świata niż jeżdżąc na rowerze po Polsce. Co najwyżej widziały kilka ładnych hoteli i znanych bulwarów.
Nie mam nic do tego gdzie ktoś jezdzi na wakacje ale jak zaczyna się dorabianie do tego narracji i takie pieprzenie to trzeba sprawę wyjaśniać.
  • Odpowiedz
nie dajcie sobie wmówić że to kobiety definiują męskość. To jest największa ściema. Ty definiuj swoją męskość chłopie i żyj według swoich własnych przekonań


@DEMONzSZAFY: zacytuje Pawła z DSM:

"Prawdziwy mężczyzna to ten, który urodził się z penisem miedzy nogami".

Tyle, nic więcej do definiowania męskości nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ten "chłopczyk" w wieku 30 lat jest już zazwyczaj na swoim, a wielka podrózniczka nawet nie ma własnego auta i szuka chłopa z mieszkaniem, bo nie ma na wynajem XD
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Kojarzę ją że to jakaś znajoma znajomego, czasem mi wyskakuje co ona tam tworzy na instagramie. Generalnie typiara poucza inne laski że idealny związek trzeba sobie wymanifestować i że ona przez kilka lat chodziła na terapię żeby zrozumieć jaki związek jej służy. Oczywiście służy jej rozpieszczanie, kupowanie jej prezentów, ciągle zabieranie do restauracji i robie wszystkiego tego, na co ona ma ochotę
  • Odpowiedz
@apeee: i zazwyczaj nadal nie ma po 30, trochę takich już spotkałem. One żyją chwilę i czekają na księcia z bajki, na wyjazd zawsze chetne, ale to ich zwiedzanie jest zawsze mocno płytkie.
  • Odpowiedz