Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: nie bez powodu promuje się związki biała + imigrant, kobiety i imigranci mają większą skłonność do pochopnych wydatków, zadłużania się na cele konsumpcyjne, kart kredytowych etc. Tymczasem biali mężczyźni są najczęściej oszczędni i skłonni do inwestycji, odkładania gratyfikacji w czasie, korpo od lat kierują reklamy głównie do kobiet
  • Odpowiedz
Podróże. Podruze. Hotele. pOdRóŻe.


@pieknylowca: dodajmy, że te ich wielkie PODRÓŻE praktycznie zawsze sprowadzają się do smażenia dupska i żłopania koktajli na różnych plażach i basenach hotelowych xD też lubię gdzieś wyjechać, ale żeby pooglądać jakieś zabytki, ruiny, zwiedzić muzea, obejrzeć coś, co jest tylko w danym miejscu, a nie jebnąć się na leżaku i żłopać przez słomkę jakieś ulepy xD
  • Odpowiedz
@Plp_: poznawanie świata na własną rękę jest fajne, generuje mnóstwo fajnych wspomnień i poszerza horyzonty. Wbrew pozorom, pozwala docenić Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie spłaszczaj tematu jedynie do jakichś influensiar co tylko by żarły i balowały na all inc.
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: Ja bym to rozwinął i to mężczyźni w swej zbiorowości definiują męskość. Zawsze i wszędzie inicjacja w dorosłość i poczucie męskości to było zaproszenie i akceptacja chłopca w gronie dorosłych mężczyzn. W zależności od czasów i kultury mogło to być pierwsze polowanie, wspólna podróż, wypad w góry, wyjście na piwo, zapalenie cygara po obiedzie, itp. Kobieta w tej kwestii nie ma nic do gadania. Szczęśliwi są ci, którym ktoś
  • Odpowiedz
@pieknylowca pracuje w systemie 4/2 ostatnia rzecz jaka chce to jeszcze w czas wolny wsiadac w samolot, nie kumam podjary z latania, łeb chce rozsadzic, dziwne uczucie i reszta wątpliwych przyjemności, jedyne co fajne to czas podrozy.
A flura z foty leciala dwa razy w zyciu na wakacje na poludnie europy
  • Odpowiedz
@pieknylowca:
KOBIETA: powinniśmy pomyśleć o większym mieszaniu żeby zapewnić dobre warunki do wychowania naszego dziecka
DZIEWCZYNKA: weźmy pożyczkę na iPhona i wycieczkę alinkuzif do Dubaju. Niech wszyscy na TikToku nam zazdroszczą
  • Odpowiedz
Nie pakuj wszystkich różowych lubiących podróże do jednego worka, moja praktycznie nie robi zdjęć , ja robię zdecydowanie więcej, i nic nie umieszczamy na mediach społecznościowych, finanse zawsze dzielimy na pół chyba że wypada zdarzenie typu urodziny gdzie w tym roku dowiedziałem się tylko że mam wziąć tydzień urlopu z pracy a o celu wycieczki dowiedziałem się na lotnisku. Spędzamy za granicą co najmniej 4-6 tygodniu w roku w mocno nietypowych miejscach,
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Przecież cały tiktok tej typiary to jakieś urojenia karyńska 30+, w jednym stwierdza, że dostała mieszkanie na walentynki, a połowę filmów nagrywa z jakiejś dziupli, gdzie z drzwi wejściowych się wchodzi na aneks kuchenny xD

Wyobraźcie sobie jak zbieracie dziesięć lat na wkład własny, na mieszkanie 2pk w kredycie na trzydzieści, a Wasza laska wstawia do internetu filmik, że to był prezent dla niej na walentynki, albo jedziecie raz
  • Odpowiedz