Wpis z mikrobloga

Bawią mnie ci dzisiejsi patrioci, którzy nawołują do wielodzietności z p0lkami nie przyjmując do wiadomości, że dzisiejsze feminoidy chcą potomstwa jedynie z alvaro z krajów romańskich, Arabami, Turkami, paajetami oraz z królami sawanny, Polaka traktują tylko i wyłącznie jako potencjalnego betabankomata... ¯_(ツ)_/¯( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - Bawią mnie ci dzisiejsi patrioci, którzy nawołują do wielodziet...

źródło: temp_file5806797323986813325

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: ja to bym w sumie chciała dzieci, ale żaden z moich partnerów nigdy nie chciał mieć, bo za wcześnie, chcą się jeszcze wybawić, później się okazało, że i tak jestem bezpłodna( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale w którym miejscu się żalę? Po prostu mam to w dupie, i nie uczestniczę w tym pościgu za dupami. Trafi się jakaś to się trafi, nie to nie.

Nie trafi się wierz mi te normalne są już dawno w szczęśliwych związkach reszta to puszczalskie szony...
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: no i jak zginiemy to co z tego? Zostaną kolorowi to oni będą się martwić, że biedni są coraz biedniejsi, że na świecie dzieje się coraz gorzej.
Nawet jeśli świat zgnije to co z tego? Nas już nie dotknie cierpienie.
  • Odpowiedz
@SarahC Nie zamierzam przeprowadzać na sobie żadnej operacji platycznej tak samo jak obniżać wymagań to sprzeczne z moją tożsamością skoro już sie 27 lat temu pojawiłem na tym łezpadole i mam cierpieć niech tak pozostanie, jeżeli chodzi o adopcje nie jestem zainterowany osobiście uważam, że taką opcją powinny się zainteresować bezpłodne pary którzy marzą o rodzicielstwie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: córka kuzyna ma 17 lat. z wyglądu jest 9/10. zajebista blondynka, wysoka, długie nogi. Zgadnij z kim jest w związku? z pajetem właśnie. Nigdy nie była z polakiem nawet.
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: a nie próbowałeś zamiast być Polakiem robakiem to zostać Polakiem oskarkiem, chadlite lub najlepiej od razu gigachadem? Wtedy twoje możliwości zakładania rodziny jako Polak powinny ulec gwałtownej poprawie. Nawet oskarki zdają się nie mieć w tym zakresie problemów, więc wystarczy być polskim Oskarkiem
Bananek2 - @wiecznysingiel97trt: a nie próbowałeś zamiast być Polakiem robakiem to zo...

źródło: Obrazek

Pobierz
  • Odpowiedz