Wpis z mikrobloga

Kiedy czerwiec rozkwita sennie ciepłą wonią przygodowego poranka, na krzaczkach w ogrodzie Mistrza Gry rozkwitają kwiaty kości. 🌼 Choć pośród wielu gatunków można spotkać naprawdę rzadkie settingowo okazy, ja upodobałem sobie szczególnie jedną odmianę. To krzaczek kwarcu truskawkowego, na którym codziennie wyrasta siedem kryształowych kostek. 🍓 Wychodzę rankiem pierwszego dnia przygody, tuż przed spotkaniem moich kompanów w karczmie i zrywam dorodne owoce krytycznych sukcesów z pięknym nalotem satysfakcjonującego turlania. W stu procentach naturalne, a do tego fabularnie wyborne. ✨ Czasem nie mogę się opanować i wykonuję rzuty prosto z krzaczka, ale gdy zdaję z sukcesem test na wolę, zabieram je do domu i rozkoszuję się nimi w cukrze walki z goblinami albo w śmietance towarzyskiej najpiękniejszych ras fantazyjnego lore. 🎲 Tobie też polecam spróbować, nie zawiedziesz się. Poczuj smak gry wyobraźni w najlepszym wydaniu. Znak jakości samego Ergiefkusa! 👀❤️

Pierwsze truskawki już na pewno zjedzone, a może nawet macie ich już dosyć do następnego sezonu, ale kości z kwarcu truskawkowego zostaną z Wami na długie lata, a rpgi nigdy się nie znudzą! 👀 Warto zainwestować w coś, co rozpogodzi Was nawet szarą zimą! ☀️

Zestaw 7 kryształowych kości - Kwarc Truskawkowy 🍓 -> https://rgfk.pl/kostki-rpg-kwarc-truskawkowy-zestaw-7-krysztalowych-kosci-kostek/48755.html

#rgfk #gryrpg #gryfabularne #gryplanszowe #grybezpradu #dnd #dungeonsanddragons #warhammer #cthulhu
RGFKPL - Kiedy czerwiec rozkwita sennie ciepłą wonią przygodowego poranka, na krzaczk...

źródło: KOŚCI KWARC TRUSKAWKOWY

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach