Wpis z mikrobloga

@granat_z_kulkami: za gówniaka zawsze zatrzymywałem się na jakiejś misji i dalej nie potrafiłem przejść więc bawiłem się światem, tak było też z VC i III, dopiero po wielu latach przeszedłem te części w wersji definitywnej
  • Odpowiedz
@granat_z_kulkami: takie najsampierwsze? Ło jezu to w 2007 było jakoś. Oczywiście wszystko na kodach i rozpieprz. Pamiętam, że nie umiałem przejść misji z okradaniem armii w dokach, no to długo jeszcze wątku nie widziałem
  • Odpowiedz
a potem se jeździłem po mieście, tak samo z VC


@Elec: Ja skończyłem gre, ale i tak jeździłem sobie po mieście słuchając muzyki Dopiero gta4 przeszedłem tak do 1/5 i przestałem grać i tak nie skończyłem nawet gta5 choć doszedłem do momentu gdzie murzyni kradną dwa auta, a potem jest czajonko przez dom
  • Odpowiedz
@granat_z_kulkami: zeby w to zagrac musialem rowerem 8km w jedna strone w srodku lipca pojechac z 6 plytami CD. By je nagrac. musialem pojechac do obcej wrogiej wioski/miasteczka do kuzyna co zyl na getto dzielnicy, a jego ojciec, a moj wujek wyganial nas przy nagrywaniu tych plyt. Wrocilem na rowerze jak CJ wiec klimat byl.
  • Odpowiedz