Wpis z mikrobloga

#przegryw
#blackpill
#zalpost
Ja bym serio wolał teraz peklować jakąś Juliettę, czy nawet robić głupi biwak w lesie z nią i czytać książki, czy inne gówno, bo dla mnie nie są tylko zbiornikiem na spermę, jak część normickich troglodytów nam incelom zarzuca. Naprawdę wolałbym to niż pisać na jakimś spier*olonym portalu społecznościowym dla odpa*ów ludzkich. Wieczory są najgorsze, dynamina w ciągu dnia daje jakiś kontakt z ludźmi, dziś nawet rzuciłem jednej lasce, co robiła z lodami komplement, który się jej spodobał, aż się zaśmiała i mnie taniej skasowała.

Nienawidzę ku*ew redpillowskich, bo z moją grą, pewnością siebie i to #!$%@?ą dynaminą, którą faktycznie mam powinien w końcu jakąś wyrwać. A bez przerwy słyszę : "za niski, krzywa morda, krzywa morda, za niski" i tak w kółko. Na przyjaciela czy kolegę to pewnie! Tylko wykorzystywać brzydkiego, choć "zabawnego i sympatycznego typa", jak to często słyszę. Ale, aby wejść w związek to nie! Dla Chada to!!! Nie dla karakana z krzywą mordą, nawet jak jest szczupły, pracuje i ludzie się z nim nie nudzą. Ale #!$%@? wcale nie lecą na wygląd incelu z toksycznym charakterem!!! Tak toksycznym, że jak byłem bluepillowym simpem to wiedziałem od lasek z kim spały i jak były traktowane i jak bardzo "chciałabym takiego chłopaka jak Ty". A z ziomkami też tak trzymam, że jak potrzebuję podwózki to ją mam.

24 wiosny, raptem kilka lat młodości zostało, a człowiek dalej nie zaznał życia i kto wie czy będzie jeszcze okazja
zresztą po tym co robią mi baby coraz bardziej ich nienawidzę i się już nawet tego nie wstydzę, bo kobiety po jednym odrzuceniu od faceta potrafią szerzyć patofeminizm i mieć uraz do wszystkich facetów, więc dlaczego ja miałbym je szanować, skoro jestem śmieciem i odpadem matrymonialnym dla nich?!?!
  • 12
  • Odpowiedz
@dariusz-matuszny: zyjemy w nieslychanych czasach. Teraz cala prawda o swiecie wychodzi. Kurtyna spadla z zapiec.

99% ludzi nie nadaje sie do zwiazku. Nienawisc jednak cie zniewoli. Ja przebaczylem kobietom. Sam swiety tez nie jestem. Ale blackpill cenie, bo dzieki niemu nie wyebie sie kolejny raz.
  • Odpowiedz