Wpis z mikrobloga

Szukam dobrego izotonika najlepiej w proszku. Sporo już było polecane na wykopie ale ludzie nie mają pojęcia jak wygląda dobry izotonik bo myślą że im więcej w składzie tym lepiej a to błąd. Dobrego czyli takiego bez słodzika i BEZ WITAMIN ( witaminy zwiększają osmolalność. Ponadto witaminy nie dodają żadnej wartości izotonikowi, ponieważ ich niedoboru nie uzupełnimy w ciągu kilku godzin) ale zawierającego sód, potas, magnez, wapń + maltodekstryne, glukoze, sacharozę. Szukam czegoś najbliższego mojemu opisowi. Ktoś zna takiego Izotonika bo większość przypomina zestaw multiwitamin a nie izotonika ? #sport #mikrokoksy #rower #silownia #dieta
  • 26
  • Odpowiedz
@washingtonplx: ale napisałeś mądrości z dupy.
Podchodzisz do tematu jakbyś był mistrzem świata i szukał 1% który da ci przewagę nad rywalami.
@Poemat jeździ na wodzie, soli, cukrze i ma największe FTP z całego wypoka.
Ty robisz badania naukowe aby było wszystko najlepsze a jedyne co to bezsensowne rozważania.
To co podałeś to jest shit totalny, przelicz sobie wartości składników odżywczych i porównaj do saltsticków i Gaminate jak już chcesz być
  • Odpowiedz
@TeamBaza: Gaminate taki dobry a dodaje substancje rozpuszczalne w tłuszczach np witamina E nie informując że aby wchłonąć witaminę E trzeba spożyć ich produkt z posiłkiem bogatym w tłuszcze. Może inni w trakcie wysiłku fizycznego spożywają tłuszcze żeby przyswoić te wszystkie substancje ale ja tego nie robię. Szukam czegoś PROSTEGO co dobrze nawadnia i uzupełnia podstawowe minerały które tracimy z potem ponieważ według mnie i jest to moje zdanie picie Izotoników
  • Odpowiedz