Wpis z mikrobloga

@PanNieznanypl: a ja cie rozumiem, mam podobnie u siebie, a komentujacy to biedaki ktorym popekały odbyty na sama mysl o 10k na miesiac. #!$%@? 10 na miesiac ja #!$%@? ile pieniedzy. mam nadzieje ze chociaz w netto to podales a nie brutto xD
  • Odpowiedz
@kimikini a to nie wiem, w wawie nie mieszkam, a na jakim to stanowisku? Może to zależy od rodzaju korpo? W korpo związanych z produkcją (a głównie takie kojarzę i takie są w mojej okolicy) to powyżej 10k zarabiają tylko managerowie.
  • Odpowiedz
w wawie wystarczy klepac excely i majac z rok, dwa expa tyle sie dostaje


@kimikini: z nadgodzinami licząc ;D Gdyby zarobki w tym kraju były takie, jak na wykopie prezentują no to kurna średnia to byłaby ok. 20k brutto a nie marne 8200.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Większość społeczeństwa, czyli wszyscy którzy nie są policjantami, gardzi policją bo to banda debili, darmozjadów i partyjnych pałkarzy. Twoja policyjna rodzina musi żyć w swoim kręgu i ma kompleks. Oni uważają cię za zdrajcę i ci zazdroszczą. Śmiej się z nich,
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl Prawdę mówiąc ja sam pracuje w korpo, zarabiam nieźle, służbowa fura itp., a i tak czuję się jak gówno i mam dużo więcej do Pana policjanta czy strażaka, niż do swojej roboty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl w czasach jak twój stary był policjantem czy milicjantem ten zawód coś znaczył bo blacha i giwera dziś szcza się na polskie psy bez matury i tyle. Jak masz takie siano i chcesz brać w tym udział zajedź do rodziny Landcruiserem nowym i miej w dupie psią robotę. Jeśli chcesz w tym brać udział ale z daleka czuć toksyczne relacje, także twój wybór.
  • Odpowiedz