Wpis z mikrobloga

@PanNieznanypl: słuchaj nie bądź miękka faja, tylko nalej sobie szampana i biorąc łyka zapytaj starego czy mobbingowanie ciebie na spotkaniach rodzinnych wyniósł z policji https://www.rmf24.pl/regiony/poznan/news-mobbing-w-sremskiej-policji-nowe-ustalenia-rmf-fm,nId,7531951

przecież to chłopie tyle jest że to aż można czerpać z tego przyjemność jak się lubujesz w takich kwestiach XD, pytasz o pałowanie na strajku kobiet czy mu nie wstyd, maseczki, itp
  • Odpowiedz
poszedł do policji jak ojciec jest lepszy XD na każdym rodzinnym spotkaniu podobna gadka chyba nie będę już przyjeżdżał bo czuje się poniżony


@PanNieznanypl: bo to trzeba mieć jakieś konkretne zawody: Lekarz, Policjant, Sołtys czy Dyrektor. A Ty jesteś prywaciarz/badylarz oraz korpoludek na raz. A tak to nie przejmuj się tym, tylko rób swoje. Najważniejsze to robić to co lubisz a nie to co społeczeństwo/rodzina wymaga.
  • Odpowiedz
nie o to chodzi to tylko porównanie do 5k Brata bo z biznesami generuje około 20-25k miesięcznie a jestem gownem podobno xD


@PanNieznanypl: to olej temat albo się odetnij. Pewnie cała rodzina jest nauczona tej gadki, bo stary sobie tak chroni ego
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: no ale to chyba nie powinno być zaskoczenie, że zawód policjanta jest bardziej szanowany niż korposzczur. Jest potrzebny społecznie. "Szczur" w korpo-szczurze nie wzięło się bez powodu.
  • Odpowiedz
@kimikini

@PanNieznanypl: zarabiam 10k w korpo JESTEM KIMS ROZUMIESZ? NALEZY MI SIE SZACUNEK

Nie ma też co umniejszać. Z jednej strony to niby nic nie znaczy, a z drugiej nie każdemu chcą płacić ponad 10k na rękę. Za byle gówno się tego nie dostaje.
  • Odpowiedz