Wpis z mikrobloga

Matka mi od małego powtarzała, żebym za dziewczynami się nie oglądał, bo jeszcze mam czas.
W tym roku jak mi ksiądz na kolędzie powiedział, że ja od zawsze taki cichy i spokojny i dziewczyny takich lubią, to matka smutnym głosem powiedziała "chyba nie bardzo" XD
##!$%@? #zalesie
  • 65
  • Odpowiedz
@Kamalek jak już będzie w wieku by sam się utrzymywać to mleko będzie rozlane xD osobowość się głównie kształtuje w okresie dziecięcym i nastoletnim,także to co mu do głowy nawciskali za młodu już mu zostanie
  • Odpowiedz
@t2000 pewnie dlatego jest samotny. Wiesz ilu na świecie jest ludzi którzy nie muszą się dostosowywać do innych? 5 jednostek typu elon Musk skoro nawet Christiano Ronaldo i papież muszą to robić? Życie to sztuka dostosowywania się choć nie zawsze trzeba to robić. Przez czytanie takiego #!$%@? oo właśnie jest pewnie samotny i ciągle czeka bo ktoś się trafi. Beka z ciebie.
  • Odpowiedz
@MLeko29: rób coś, co ci wychodzi i zwiększa twoją pewność siebie. Dobrze grasz w piłkę? To idź w to. Lubisz czytać? Idź w to. Masz sukcesy w pracy? Idź w to. Wygląd naprawde jest mało ważny, nie warto inwestować w niego za dużo. Znam gości co na siłowni pakują, bicki że hej, a boją się zagadać. Ogólnie jak najwięcej przebywaj z ludźmi i gadaj z ludźmi, bo kobieta to też człowiek,
  • Odpowiedz
@MLeko29 no to skoro byłeś ministrantem i ksiądz się do ciebie nie dobierał to spójrz w lustro i sam sobie odpowiedz na pytanie - czy ksiądz miał gust i dobrze wybrał że cię nie tykał czy się gościu ni #!$%@? nie znał? :p xd
  • Odpowiedz
@dr_papieros chłopie ty nawet się nie spodziewasz jaką Oni mają widzę z psychologii ludzkiej.. Spowiadasz się ze robisz sobie rękodzieło a On wie co jest przyczyną.. serio
  • Odpowiedz
@MLeko29: Tobie jest po prostu tak wygodniej, nic nie robić i zmieniać w swoim życiu winiąc wszystkich i wszystko do około tylko nie siebie.

Jak jesteś dorosły to czas zacząć żyć swoim życiem a nie rozmawiać na kolędzie z księdzem siedząc u matki na garnuszku.
  • Odpowiedz