Wpis z mikrobloga

Matka mi od małego powtarzała, żebym za dziewczynami się nie oglądał, bo jeszcze mam czas.
W tym roku jak mi ksiądz na kolędzie powiedział, że ja od zawsze taki cichy i spokojny i dziewczyny takich lubią, to matka smutnym głosem powiedziała "chyba nie bardzo" XD
##!$%@? #zalesie
  • 65
  • Odpowiedz
@kjungst: taak to totalnie tak działa że spierdoks co w życiu nie trzymał za rękę, w wieku 30 lat zamienia się w chłodnego wyrachowanego sekspredatora bo "wyczekał" xd

Tego typa co wyżej polecał pobiegać to nie będę wołał bo szkoda słów, ale możesz sobie z nim zbić piątkę
  • Odpowiedz
@MLeko29: ile masz lat? Matki niestety są #!$%@? warte tak naprawdę przy wychowywaniu chłopców. Polecam, jeśli masz możliwość, wyprowadzić się od matki. Jedyna opcja na wyjście na prostą
  • Odpowiedz
@MLeko29: ksiądz chciał powiedzieć przez to że jemu też tacy mężczyźni odpowiadają. Jak nie chcesz być sam to musisz umieć czytać takie podteksty
  • Odpowiedz
@MLeko29: @kjungst @t2000 dziewczyna to jest ostatnia rzecz za jaką się powinien oglądać młody człowiek w tych czasach. Jeżeli skupicie się na zarabiania hajsiwa i biznesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dziewczyny same was znajdą więc zaoszczędźcie w #!$%@? czasu i wysiłku, a w dodatku będziecie żyć na dobrym poziomie. A jak zalejecie forme przez 25 rokiem życia to macie przegranko
  • Odpowiedz
ksiądz na kolędzie powiedział, że ja od zawsze taki cichy i spokojny i dziewczyny takich lubią


@MLeko29: Ksiądz to może być ekspertem co najwyżej w obracaniu ministranta

Co on, kur wa, może wiedzieć o preferencjach kobiet XD
  • Odpowiedz
Fryzjer, jakieś szmaty w sklepie. Do tego trochę sportu na


@t2000: no właśnie jak się chce ogarnąć swoje życie to zdecydowanie priorytet należy położyć ogarnięcie się psychiczne. Kiedyś wyglądałem lepiej niż obecnie, od obecnej żony słyszałem że miałem powodzenie (chociaż nie potrafiłem tego dostrzec), a moja samoocena, poczucie wartości, świadomość emocjonalna i zdolność do refleksji była na zerowym poziomie.

Teraz to jestem daleko za większością rówieśników


@MLeko29: to bardzo dużo,
  • Odpowiedz