Wpis z mikrobloga

Matka mi od małego powtarzała, żebym za dziewczynami się nie oglądał, bo jeszcze mam czas.
W tym roku jak mi ksiądz na kolędzie powiedział, że ja od zawsze taki cichy i spokojny i dziewczyny takich lubią, to matka smutnym głosem powiedziała "chyba nie bardzo" XD
##!$%@? #zalesie
  • 65
  • Odpowiedz
  • 679
@MLeko29 byku ale to twoje życie. To ty musisz działać w zgodzie ze sobą a nie dostosowywać się pod cudze oczekiwania. No chyba że jesteś w robocie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 30
@t2000: Ech, gdyby ktoś kiedyś moją matkę w ten sposób skontrował jak mi mówiła te głupoty. Teraz to jestem daleko za większością rówieśników
  • Odpowiedz
  • 9
@t2000: mam wrażenie że wszystko. Kompleksy, totalnie zerowa samoocena i nie wiem czy nie jakaś depresja. Muszę iść do jakiegoś specjalisty i się zobaczy
  • Odpowiedz
  • 2
@MLeko29 to na początek spróbowałbym poprostu o siebie zadbać. Fryzjer, jakieś szmaty w sklepie. Do tego trochę sportu na świeżym powietrzu też by się przydalo
  • Odpowiedz
  • 3
@t2000: to wszystko już robiłem, robię i mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cwiczenia, bieganie, rower, staram się nie jeść za dużo cukru i wysoko przetworzonych produktów, a ostatnio kupiłem sobie trochę ubrań i wydaje mi się, że źle nie wyglądam. Mam wrażenie, że moim problemem jest tylko i wyłącznie głowa.
  • Odpowiedz
skąd pomysł, że dziewczyny lubią cichych i spokojnych xD zupełnie na odwrót


@kjungst: skąd pomysł, że ksiądz ma wiedzieć co kobiety lubią?
  • Odpowiedz