Wpis z mikrobloga

@A330: 3/4 takich wpisów to albo totalna mitomania albo mocne przesadzenie.
Tak samo czasami czytam wpisy dotyczące siłowni, to niektórzy po 200kg na klatę wyciskają w seriach, a w weekendy cardio ich to przebiegnięcie półmaratonu w godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@A330: Albo mi się wydaje albo ten nick już widziałem kiedyś na YT i na weszło w sekcji komentarzy. Zawód: internetowy troll.
  • Odpowiedz
@A330 Tacy 27 latkowie istnieją ale nie siedzą na wykopie, a jak siedzą to nie mają potrzeby się tym chwalić bo chwalenie się zarobkami może dodać do statusu tylko wtedy gdy jest się co najwyżej w klasie średniej
  • Odpowiedz
@Linnior88: przecież to jest nic nadzwyczajnego, 10-15 lat doświadczenia i jakaś niszowa technologia i twój dochód na b2b będzie oscylował w okolicach 50k
Dołóż do tego drugi kontrakt i masz blisko 100k
Dopiero przekroczyć te 100k to jest wyzwanie
  • Odpowiedz
@dr_papieros jak ten debil co niby budował swoją Suprę i tu wrzucal foty z postępu prac XD
nie powiem, zainteresowałem się, bo lubię auta i myślałem, że o ktoś sobie robi jakiś fajny projekt no to sledze. Jak wyszło na jaw, że typ to mitoman i kradnie foty rzeczywistemu autorowi to poczułem taka dawkę żenady, że aż dostałem zgagi XD
  • Odpowiedz