Wpis z mikrobloga

  • 0
@A330 Ja mu tam wierzę. W lipcu 2023 był bezdomnym gejem który szukał zaspokojenia swoich potrzeb za 50zł, poznał chlopaka który wkręcił go w interes taniego obciągania. Dzięki temu po miesiącu już ogarnął sobie jakiś kwadrat i poszedł do normalnej roboty na taśmie. 8 miesięcy później dzięki swojej chorobliwej ambicji doszedł do tego, że zarabia 50k zł miesięcznie i ma bańkę na koncie bo dawny zawód gejowskiego lachociąga nie dawal mu spokoju
  • Odpowiedz
@A330 a nawet jeśli musieliby dopłacać za wagę swojego mięsa które budują w przerwach pomiędzy zarabianiem swoich fortun to co za różnica dla samolotu czy wiezie tłustego słonia czy umięśnionego byka; masa to masa
  • Odpowiedz
@dr_papieros:

tacy są jeszcze zabawni. Najgorsi są Ci co zbudowali sobię taką legendę, że sami zaczynają wierzyć w to co tutaj piszą xD


To jest bardzo ciekawy mechanizm psychologiczny swoją drogą. Zauważyłem, że często osoby, które nieźle się odnalazły finansowo, z różnych powodów, bo na przykład wybrały szczęśliwie branżę z dobrym popytem-podażą albo zdrowymi marżami na rynku nagle zaczynają tworzyć w swoich głowach mit tego, że pracują ciężej i wstają wcześniej
  • Odpowiedz
@A330: Może pisząc o tym obciąganiu znalazł sobie sponsora, a głupio tak pisać o tym co naprawdę trzeba robić za 50k zł miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Może pisząc o tym obciąganiu znalazł sobie sponsora, a głupio tak pisać o tym co naprawdę trzeba robić za 50k zł miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KarLak: albo dwóch i teraz dosłownie ciągnie na dwa etaty xD
  • Odpowiedz
@Ka4az

@Linnior88 „najśmieszniejsza” jesteś Ty, bo nie dość, że udajesz babe to jeszcze jesteś mitomanem XD

A co twoim zdaniem jest tu mitomania ? Ze ktoś mieszka za granicą i pracuje w branży z ludźmi , duża ilością ludzi ? Z resztą jak widzę że lajkuja cię takie autorytety jak ewa M która jest wykopwym szurem i żebra na siebie w zbiórkach zamiast iść do pracy to raczej też nie mogę cię
  • Odpowiedz
@Ka4az

@Linnior88 „najśmieszniejsza” jesteś Ty, bo nie dość, że udajesz babe to jeszcze jesteś mitomanem XD

Ps zostać nazwana na wykopie facetem to jak dostać order od prezydenta , to świadczy jedynie o tym że ktoś pisze tak logicznie z i z sensem że inni nie są w stanie dać wiary że go kobieta , od dłuższego czasu już obserwuje wykop i facetami są nazywane tylko mega inteligentne kobiety tak że dziękuję
  • Odpowiedz
@saweko

@Linnior88: przecież to jest nic nadzwyczajnego, 10-15 lat doświadczenia i jakaś niszowa technologia i twój dochód na b2b będzie oscylował w okolicach 50k

Dołóż do tego drugi kontrakt i masz blisko 100k

Dopiero przekroczyć te 100k to jest wyzwanie

Nie wiem średnio mnie to interesuje bo pracuje w zupełnie innej branży ale nadal uważam że na wykopie dużo osób poprostu ma swój temat kłamie i żeby dopiec innym pisze fałszywe
  • Odpowiedz
@saweko

@Linnior88 nie no jak jedyną wartością danej osoby są w jej mniemaniu zarobki to przykre

Oczywiście że przykre bo ja nigdy nie dałam nikomu odczuć że jest biedniejszy gorszy ale są ludzie z tak wywalonym ego że nie osiągnęli nic a puszą się przed innymi jakby nie wiem kim byli , normalnego człowieka idzie poznać po tym jak traktuje osoby zawodowo czy finansowo niżej od siebie
Chociaż tak jak mówię zdarzają
  • Odpowiedz