Wpis z mikrobloga

@A330 przecież te legendy o programistach 50 k to piszą jakieś dzieci którym się nudzi
Może i ktoś tyle ma ale jak ciągnie na 3 etaty a potem koło 40 stki pikawa do wymiany z przepracowania
Wgl jak ktoś mi się próbuje wywyższać do mnie we wpisach i udowadniać kim on to nie jest tym większa mam pewność , że taka osoba nie osiagnela za wiele , napinacze którzy kogoś atakują najczęściej
  • Odpowiedz
@A330: Takich famazoniarzy na tym portalu jest pełno. Nawet nie zlicze ilu ich widziałem. Moi ulubieńcy:
- programista z Singapuru, którzy nie widział jaki język urzędowy panuje w Singapurze
- inwestor giełdowy narzekający w innym wpisie że matka mu robi awantury o bałagan w pokoju
- typ chwalący się kolekcja sportowych samochodów, gdzie tydzień wcześniej postował zdjęcia Hyundaia i30

Jeżeli ktoś przesadnie na tym portalu chwalili się zarobkami, pozycja lub samochodami
  • Odpowiedz
@dr_papieros kiedys pisałem z dziewczyną z wykopu. Co drugie słowo... W sumie każde to było kłamstwo. Inne imię. Inna praca. Inne miasto. I później zaczęła się mylić. Ja się pytam o co chodzi. A ona że to wykop. Może być każdym. No i tak się żyje na tej wsi
  • Odpowiedz
@Simfecstio

@dr_papieros kiedys pisałem z dziewczyną z wykopu. Co drugie słowo... W sumie każde to było kłamstwo. Inne imię. Inna praca. Inne miasto. I później zaczęła się mylić. Ja się pytam o co chodzi. A ona że to wykop. Może być każdym. No i tak się żyje na tej wsi

Akurat mitomanow nie brakuje , mam znajomego, który się tak wielce zachwycał że znalazł laske która ma własną firmę tak jak on
  • Odpowiedz
@Linnior88: Twój wpis przypomniał mi historię mojego kolegi z technikum. Opowiadał on że jego dziewczyna skończyła jakieś tam studia związane z paliwami i że zaraz po tych studiach jadą na kontrakt do szejków, bo ona tam ma w jakieś rafinerii pracować jako technolog. Po pół roku po ukończeniu tych studiów zaczęła pracować z nami w kolchozie w którym zatrudniliśmy się po skończeniu technikum. Pracowała tam jako zwykły "nikt" przy taśmie i
  • Odpowiedz