Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakim cudem Robercik się zakochał w tej Karynie i nie mam pojęcia, jakim cudem ona może mieć (teoretycznie) powodzenie wśród latynosów. Chyba tylko patrzą na nią jak na trofeum i gruby portfel. Ona jest po prostu bardzo mało kobieca:

-Płaski i twardy tyłek (jakbyś klepnął, to byś poczuł kości dłoni)
-Mały i nienaturalny biust (sztuczny)
-Karynowata uroda nawet mimo milionów włożonych w zabiegi i chirurgię plastyczną. Ona po prostu ma aparycję sklepowej Andżeliki z osiedla i widać to nawet przy tonie make upu, kwasie, botoksach i pięknych włosach
-Krata na brzuchu + brak wcięcia w talii, to już w ogóle jest strasznie niekobiece, wygląda trochę jak 18 letni chłopaczek trenujący gimnastykę. Dla mnie ogólnie taka kostka jest niekobieca.

Do tego dochodzą pewne cechy charakteru, które są widoczne gołym okiem nawet dla szerszej publiki

-Narcyzm. Ona wszystko osiągnęła sama, ona wszystkie umie najlepiej
-Kompleks męża. Na siłę chce wyjść z jego cienia i potrzebuje masę atencji. Pewnie marzy, że jak Robert zakończy karierę, to nazwisko będzie kojarzone głównie z nią. Trochę takie poczucie niższości i frustracji.
-Brak dystansu do siebie. U niej to chyba jest wręcz książkowy przykład. Zresztą, mało kto ją lubi ze środowiska, kto miał okazję poznać.

Osobiście moim zdaniem laska jest strasznie pospinana i przewrażliwiona na punkcie własnego ja. Trochę jak Stanowski jako męzczyzna, tylko jeszcze tak z 10x mocniej. Od zawsze miała mocne parcie na karierę, to jest u kobiet duży red flag, bo zawsze kończy się to tak samo - poszukiwaniem doskonałości w każdym aspekcie życia. Od zawodowego do prywatnego, w tym i uczuciowego.

#lewandowska #lewandowski #mecz #p0lka #niebieskiepaski #randki #seks #stulejacontent #blackpill #redpill #bluepill #
Kopyto96 - Nie wiem jakim cudem Robercik się zakochał w tej Karynie i nie mam pojęcia...

źródło: dcCk9kuTURBXy80M2E5YTQ5Ny1mMWM5LTQyYmItYTExNS01N2Y4YjJmNDAzNDAuanBlZ5GTAs0BaM0CgN4AAqEwAaExAQ

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie no ale porównanie do Stanowskiego nie na miejscu. Chłop jednak miał znajomości, czutkę do kontrowersji, raz jeszcze znajomości, no i od lat faktycznie intensywnie pracuje, interesy przez niego prowadzone są dochodowe i popularne. Nie ma się co dziwić, że ma takie #!$%@? ego obecnie, nawet jeśli często to wygląda żałośnie.

A Lewandowska? Ona od 15 lat nad niczym nie pracowała, przetraciła pieniądze męża na jakieś beznadziejne interesy, a
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Gdybym był Bobertem w dupie miałbym wizerunek i opinie innych ludzi pograłbym jeszcze rok,dwa żeby jeszcze troche siana przytulić w jakimś MLS czy Arabii a potem rozwód, nie zbiedniałby nawet jeśli jakąś część majątku by oddał a wziąłbym jakąś azjatkę albo tajkę 20 paro letnią ze slamsów
  • Odpowiedz