Wpis z mikrobloga

Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Julki" i nazywają ją "Oksanka" komentarze są dosyć grube, coś w stylu "Kiedy Ty z Mykolą walczysz o bezpieczną Europe, Twoja żona walczy w łóżku z lokalnym Turkiem" itd Swoją drogą to jest niesamowite, że slowianki aż tak głupieją dla tych turbanogłowych, przecież ten chłop jest 2/10 i nawet 3/4 Ukraińców wygląda lepiej od niego, w swoim kraju przegryw I incel, dla słowianek egzotyczny bóg xDD
#przegryw #tfwnogf #ukraina #blackpill
JohnnyPomielony - Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Ju...

źródło: ssstik.io_1716869969522

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
kobiety tak maja, gadzi instynkt. Dlatego ciezko je traktowac jak doroslego czlowieka. Cos pomiedzy dzieckiem a mezczyzna.


@AlaskanskieRodeo: Nieprawda, tylko Słowianki. Kobiety na zachodzie mają takie normalniejsze podejście do ras innych niż swoja. We Francji jak widzisz parę mieszaną to po pierwsze mężczyzn z czarnymi kobietami jest tyle samo, a po drugie oni najczęściej są na podobnym poziomie atrakcyjności. Tylko w u nas jest tak że gołodupiec podludź 160cm z pakistanu
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: pewnie zignorujesz, ale tak. Pomyliłem się i sam nie sprawdziłem, odruchowo zakładając że wszystkie nacje o ciemnej karnacji mają większe dingdongi. Prawda jest taka, że nie wszyscy i nawet są niektórzy Mokebe, co rywalizują z Azjatami (Pigmeje). Dzięki Ci za weryfikację.

No ale nadal, średnia Polaka nie jest taka dużo większa, a śniada cera i młodsze ciało jest lepsze od bladego zakolaka.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: m8, bo one mają ten etap już za sobą. One też przez długi czas pragnęły dużych kutang (i nadal pragną, wejdź sobie na PH lub inne AMATORSKIE PRONO / stylizowane na amatorskie prono <sztuczne się nie liczą, zresztą jest ich z roku na rok coraz mniej>), ale po wstępnej fascynacji, unormalizowało się to. Polacy, Ukrainki, Rosjanki, Czeszki, to po prostu średniacy / biedacy. Biedniejsi ludzie zawsze się godzą na więcej
  • Odpowiedz