Wpis z mikrobloga

Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Julki" i nazywają ją "Oksanka" komentarze są dosyć grube, coś w stylu "Kiedy Ty z Mykolą walczysz o bezpieczną Europe, Twoja żona walczy w łóżku z lokalnym Turkiem" itd Swoją drogą to jest niesamowite, że slowianki aż tak głupieją dla tych turbanogłowych, przecież ten chłop jest 2/10 i nawet 3/4 Ukraińców wygląda lepiej od niego, w swoim kraju przegryw I incel, dla słowianek egzotyczny bóg xDD
#przegryw #tfwnogf #ukraina #blackpill
JohnnyPomielony - Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Ju...

źródło: ssstik.io_1716869969522

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@AlaskanskieRodeo: Kobiety mają instynkt egzotyki, żeby krew się mieszała aby uniknąć związków kazirodczych, bo potomstwo spłodzone przez spokrewnionych będzie miało wady genetyczne.
Faceci za to mają instynkt, że zapłodnią większość- byle by mogli i głupieją na widok tzipki. ¯\(ツ)/¯
Spermiarze, białorycerze i simpy to myślisz, że skąd się biorą, a to większość mężczyzn w młodszym wieku.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: mam kuzynkę, która w wieku 18 lat wzięła ślub z turkiem, którego poznała na wakacjach. kuzynka takie mocne 8/10, mogła znaleźć jakiś bankomat, to ma kurduplowatego męża bez kasy, który teraz pracuje w kebabie. Jej rodzice zachwyceni, utrzymywali go, gdy nie miał roboty, pomogli z przyjazdem do Polski, itd. oczywiście nie utrzymuję z nimi kontaktów.
  • Odpowiedz
  • 12
@CloudSpanner Turcy spermią do każdej Europejki, robiąc wszystko by taką sobie urobić. Po ślubie dopiero wychodzi ich stosunek do kobiet, lenistwo, brak perspektyw i higieny xD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: dobry był ten cope jak wykopki pisały że z Polski kobiety złe a z Ukrainy cudowne miłe ciepłe rodzinne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawno już nikt tak nie pisał, kiedyś było tego pełno
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Kurde no akurat tutaj nie trafiłeś bo mieszkam w DE i mam paru znajomych turków i tak mają kasy i to fest.
A jednego szczawika jakbym Ci pokazał to byś powiedział, że palcem byś go zabił bo chydu jak patyk i wygląda jak matoł. No ale to on ma kasy jak lodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shogun001 Sporo Turków prowadzi biznesy na Zachodzie i dzięki temu są dziani. Przykładowo, większa część sklepów z polską żywnością jest w rękach Turków, a nie Polaków.

Z drugiej strony, sporo z nich zasuwa za minimalną u swoich gdzieś w knajpach, albo magazynach.
  • Odpowiedz
skąd się on wziął? Pomyślmy. Co sprawia, że jedni faceci muszą znecać się i mordować drugich? Co zmusza ich do tego bestialstwa?


@niebieskatrytytka: Ale ty teraz porownujesz instytucjonalny przymus walki na wojnie wynikający z pierwotnych instynktów grupki na szczycie władzy z powszechnym i dobrowolnym pędem do egzotycznych bolców na poziomie zwykłej obywatelki.

Coś mnie ominęło i te wszystkie Oksany w wieku rozpłodowym dostały nakaz z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy żeby za
  • Odpowiedz