Wpis z mikrobloga

Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Julki" i nazywają ją "Oksanka" komentarze są dosyć grube, coś w stylu "Kiedy Ty z Mykolą walczysz o bezpieczną Europe, Twoja żona walczy w łóżku z lokalnym Turkiem" itd Swoją drogą to jest niesamowite, że slowianki aż tak głupieją dla tych turbanogłowych, przecież ten chłop jest 2/10 i nawet 3/4 Ukraińców wygląda lepiej od niego, w swoim kraju przegryw I incel, dla słowianek egzotyczny bóg xDD
#przegryw #tfwnogf #ukraina #blackpill
JohnnyPomielony - Ostatnio się dowiedziałem że Ukraińcy też mają swój odpowiednik "Ju...

źródło: ssstik.io_1716869969522

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JohnnyPomielony: zatem wygląd nie jest najważniejszy, tylko to co baba uważa za modną opinię społeczeństwa. Co zobaczy w TV pokazane jako społecznie pochwalone, to zrobi.
  • Odpowiedz
A słyszałeś kiedyś o bogatym turku? ja tez nie ( ͡° ͜ʖ


@JohnnyPomielony: W Turcji całkiem sporo jest ludzi bogatych tzn relatywnie niewiele w stosunku do wielkości narodu, ale i tak sporo, bo naród jest duży. Ten sam case co na Ukrainie. No i moj kuzyn prawnik obsługuje tych właścicieli kebabów w Berlinie, oni mają z tego wielkie pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 1
@JohnnyPomielony to, że Ty nie słyszałeś o bogatym Turku w Niemczech to nie znaczy, że takich tam nie ma. Ja na przykład znam pośrednio gościa co ma salon z luksusowymi samochodami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz