Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: Śmieszne, ale zdajesz sobie sprawę z tego iż jeśli chodzi o bycie tym tytułowym ''prawdziwym mężczyzną'' to najczęściej mężczyźni szydzą w ten sposób z innych mężczyzn nie kobiety co widać chociażby po tym tagu upośledzonym. To, że kobiety próbują w ten sposób wywierać presję niektóre to jeszcze inna sprawa jest.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: mężczyźni tak najczęściej robią by się czyimś kosztem dowartościować, poczuć się kimś lepszym od nieprawdziwych mężczyzn, a kobiety tak robią by w ten sposób manipulować i uzyskiwać pożądane korzystne dla nich zachowanie
  • Odpowiedz
by w ten sposób manipulować i uzyskiwać pożądane korzystne dla nich zachowanie


@Bananek2: Tylko, że jak masz styczność z normalną kobietą to ona będzie manipulowała tobą tak, że jeszcze wyjdziesz na tym na plus.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: tz jak?
Mi się manipulacja kojarzy z negatywnym zachowaniem to jak na plus
Manipulacja w dobrej intencji? Jak normalna jest kobieta, to nie musi manipulować.
  • Odpowiedz
Mi się manipulacja kojarzy z negatywnym zachowaniem to jak na plus

Manipulacja w dobrej intencji?


@Tyrande no nie wiem np. chłop się nie lubi myć. Jak mu zaproponuje grę wstępną pod prysznicem to tylko na tym skorzysta ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cztero0404 @WielkiNos: okej rozumiem. Macie racje.
Po prostu ja bym tak nie mogła xD
Jak facet się nie myje z własnej woli, to już patologia, a jak jest jakaś sytuacja wyjątkowa, typu chłop się mył, ale się spocił czy coś, to normalnie mówię. Idź się umyj, bo się spociłeś i inteligentny człowiek to rozumie.
  • Odpowiedz
no nie wiem np. chłop się nie lubi myć. Jak mu zaproponuje grę wstępną pod prysznicem to tylko na tym skorzysta ¯(ツ)


@WielkiNos: Nie no, nie pleć głupot z tym myciem. Jak masz dziewczynę i ona chce się iść umyć z tobą to normalnie idziesz. @Tyrande Bardziej mi chodziło o takie kwestie często nawet życiowych decyzji, jak masz mądrą babę to ona cię zmanipuluje w taki sposób,
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Tak znam te twoje "manipulacje na dobre od feminoidów" dawny znajomy też poznał szarą myszkę 5 lat temu. Dzięki jej "manipulacjom na dobre" skończył z długami na jej zachcianki miała 2 lewe ręce do roboty" i jeszcze chciała z nim dzieci na już, chuop sie przy niej rozpił i roztył. Aż ta go w końcu zaczęła zdradzać. Kiedy on ciężko na nią harował. Gdy się o tym dowiedział zarąbał bohatyra
  • Odpowiedz