Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke nie zmienia zdania. "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu"

ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"

może od razu dajmy prawa głosu tylko kucom wtedy będzie wspaniale w "Wolnościowym" kraju, bo prawdziwy wolnościowiec to ten co chce odbierać 50% populacji prawa wyborcze

#krul #niewiemczybylo #jkm #neuropa #korwin #lewackihumor
  • 131
@Vealheim: Korwiniści nie powinni mieć prawa głosować!

Teraz przychodzi internetowy troll fanboj skvadera i wmawia ludziom, że tak naprawdę mi chodzilo tylko o to, że nikt nie powinien mieć prawa glosu, bo jestem monarchistą, a piszę konkretnie o korwinistach ot tak dla zgrywy. Stary, nie rób z siebie durnia. Korwin jest idiotą, który uważa, że kobiety nie powinny mieć prawa głosu. Kropka!

– Nie zmieniam swoich poglądów. Kobiety nadal nie powinny
@Vealheim:

Korwin nie postuluje takiego czegoś - wręcz przeciwnie, uważa, że kobiety powinny mieć przywileje.


a znasz jakąś kobietę która walczy o przywileje? (nie liczę wariatek z partii korwina), to w krajach bez równouprawnienia gdzie krzyczy się o ideologii gender kobiety są lane przez mężów, w krajach skandynawskich z gender nie ma przywilejów a kobiety żyją tam wspaniale gdzie przemoc, molestowanie seksualne należą do rzadkości

@Velati

Czyli prawo wyborcze działa na
@sekito20:

a znasz jakąś kobietę która walczy o przywileje?


Oczywiście - wiele zwykłych kobiet uważa np., że w pracy nie powinny dźwigać tak ciężkich towarów jak mężczyźni. To jest właśnie przywilej czyli "prawo do korzystania ze szczególnych względów w jakimś zakresie".
@Gokiburi:

pojedź w takim razie do Dubaju, tam nie ma demokracji


tam gdzie 70% populacji żyje jak zwierzęta? gdzie się robi z Pakistańczyków, Bangladeszów czy Hindusów niewolników którzy zapieprzają 60-80h/tydz. w 50 stopniach na budowach, mieszkają w ruderach z dziurą w podłodze jako kiblem (dla 50 osób), zabiera się im paszporty a pensja nie wystarcza na jedzenie

faktycznie - prawdziwy raj, te szwedzkie lewactwo się przy nim chowa

@Vealheim

Oczywiście -
@Vealheim: Witki opadają. Jeżeli ktoś cię pyta "czy kobiety powinny mieć prawo głosu" a ty odpowiadasz "nie, bo przeciętna kobieta nie interesuje się polityką" to znaczy, że chcesz odebrać prawa wyborcze kobietom w oparciu o ich płeć. Jeżeli potem twierdzisz, że chodziło o coś innego to albo jesteś idiotą (co w wypadku Korwina tak czy inaczej jest prawdą), albo jesteś gimbusem trollem, który specjalnie gada "moi rodzice się rozeszli.... tata poszedl
tam gdzie 70% populacji żyje jak zwierzęta? gdzie się robi z Pakistańczyków, Bangladeszów czy Hindusów niewolników którzy zapieprzają 60-80h/tydz. w 50 stopniach na budowach, mieszkają w ruderach z dziurą w podłodze jako kiblem (dla 50 osób), zabiera się im paszporty a pensja nie wystarcza na jedzenie


faktycznie - prawdziwy raj, te szwedzkie lewactwo się przy nim chowa


@sekito20: http://www.wykop.pl/link/1070261/ama-zycie-w-dubaju/

Nie dam się więcej prowokować. EOT.
@Gokiburi:

OK - nie mogę głosować. Ale nikt inny oprócz Emiratczyków też nie może głosować, czyli 80-90% mieszkańców. Poza tym po co głosować, >martwić się polityką i wysłuchiwać kolejnych wiadomości o aferach i przekrętach. Mój umysł jest wolny. Szejk dobrze sprawuje swoją władzę i >bardzo dba o swoich obywateli. Jako ciekawostkę dodam, że w grudniu 2011 z okazji 40-lecia zjednoczenia Emiratów - wypuścił ponad 500 >więźniów (głownie za niespłacanie kredytów czy
@sekito20:

to nie jest żaden przywilej tylko norma cywilizacyjnego świata


Koniecznie napisz do PWN, że źle definiują w swoim słowniku hasło "przywilej", bo Ty rozumiesz inaczej to słowo i Twoja prywatna definicja jest najlepsza.

@skvader:

Jeżeli ktoś cię pyta "czy kobiety powinny mieć prawo głosu" a ty odpowiadasz "nie, bo przeciętna kobieta nie interesuje się polityką" to znaczy, że chcesz odebrać prawa wyborcze kobietom w oparciu o ich płeć.


Zapisz