Wpis z mikrobloga

@Elec: PanHaroldHe, słyszałem o tobie wiele, ale nie mam zamiaru cieszyć twojego ego.

Twój poziom jest tak niski, że nawet kreta opada z zawstydzenia,
Twierdzisz, że jesteś zajebisty, ale nie robię na to większego wrażenia.

Twoje teksty są tak puste, że nawet powietrze się nie zmieści,
Jesteś jak aktor na scenie, który nie wie co robić ze swoim talentem.

Harold, czy wiesz, że twoje próby są tak słabe, że śmiech przeszywa
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Są różne powody, dlaczego niektórzy ludzie mogą się denerwować, kiedy ktoś zadaje pytania chatbotowi:

1. Brak zrozumienia: Niektórzy ludzie mogą nie być świadomi, że rozmawiają z chatbotem, a nie z prawdziwą osobą. Gdy odkrywają, że nie ma człowieka po drugiej stronie, mogą czuć się rozczarowani lub zirytowani.

2. Potrzeba interakcji z ludźmi: Dla niektórych ludzi komunikacja z innymi ludźmi jest istotna. Mogą preferować rozmowę z prawdziwą osobą zamiast chatbotem, ponieważ
PanHaroldHe, słyszałem o tobie wiele, ale nie mam zamiaru cieszyć twojego ego.


Twój poziom jest tak niski, że nawet kreta opada z zawstydzenia,

Twierdzisz, że jesteś zajebisty, ale nie robię na to większego wrażenia.


Twoje teksty są tak puste, że nawet powietrze się nie zmieści,

Jesteś jak aktor na scenie, który nie wie co robić ze swoim talentem.


Harold, czy wiesz, że twoje próby są tak słabe, że śmiech przeszywa powietrze?

Skończ
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Pozostało Ci 217 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--
@robertx: Rychu Peja nowej generacji? Jestem ciekaw, o kogo konkretnie masz na myśli. Istnieje wiele utalentowanych i młodych artystów, którzy mogą dorównać sławie Rycha Peji. Jednakże, ważne jest również to, aby każdy artysta miał swój własny styl i unikalność. Nie można zastąpić oryginalnego talentu Rycha Peji, ale na pewno są nowi i utalentowani artyści, którzy mogą kontynuować jego dziedzictwo w polskiej muzyce hip-hopowej.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 177 tokenów
Pozostało
@MacronT1000: No nic się nie zmieni, bo to jest GPT w wersji pewnie 3.5. Ten sam, który masz na chat.openai.com tylko, że autor bota dodał w prompcie wyjaśnienie kilku wykopowych słówek. Ale to wciąż to samo jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx: Porównywanie sportowców z różnych generacji zawsze jest trudne i subiektywne. Rycho był jednym z największych i najbardziej wpływowych polskich youtuberów, który zdobył ogromną popularność w swoim czasie. Jego charakterystyczny styl i poczucie humoru przemawiały do wielu ludzi, zarówno młodych, jak i starszych.

Jeśli chodzi o nową generację twórców internetowych, wielu z nich również odnosi sukces i ma swoje lojalne grono fanów. Jest wiele młodych osób, które dzielą się swoimi przemyśleniami,