Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke nie zmienia zdania. "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu"

ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"

może od razu dajmy prawa głosu tylko kucom wtedy będzie wspaniale w "Wolnościowym" kraju, bo prawdziwy wolnościowiec to ten co chce odbierać 50% populacji prawa wyborcze

#krul #niewiemczybylo #jkm #neuropa #korwin #lewackihumor
  • 131
@sekito20:

z twoich wypowiedzi wynika że jesteś za wolnością ale tylko dla białych,heteroseksualnych,patriotycznych polaków którzy głosują na korwina


wyciągasz błędne wnioski kolego, jestem za na tyle daleko idącą wolnością, że wybory w zasadzie nie mają znaczenia, jeżeli chciałbyś wiedzieć

co do samej dyskusji to pozwól, że trochę rozwinę: chodzi mi o to, że część ludzi zachowuje się jak zwierzęta dając się podporządkować za ochłapy z pańskiego stołu, jest to może brutalne,
@lisu1989:

a czym dla ciebie jest ograniczanie wolności? że państwo zmusza rodziców do szczepienia dziecka? że nakłada podatki?

uzupełnię jeszcze taką myślą, że spójrz jak dużo ludzi jest skłonnych wybierać rząd który ich ogranicza motzno, zabiera dużo pieniedzy, by coś dostać, cieszą się zjeby z pracy za 1600 brutto "bo nie ma pracy, a państwowa to dobra, emerytura, l4 blablabla", czy to nie jest brak kręgosłupa, czym się różni taki człowiek
@sekito20: Jeżeli chodzi o stricte prawa wyborcze to jestem za wprowadzeniem systemu podobnego w ameryce, nie tyle co elektorskiego bo to dla mnie głupota ale chodzi o zarejestrowanie się na liście wyborczej. I w odróżnieniu od amerykańców na takiej liście trzeba było by rejestrować się co każde wybory albo co 1-2 lata.

I w tym przypadku mamy przesiew ludzi którym w jakimś stopniu zależy, a nie takich którzy idą do urny
@sekito20: Przecież ten artykuł śmierdzi fejkiem na kilometr. Pomijając fakt że Korwin jako taki jest przeciwnikiem demokracji, więc to bez różnicy czy kobiety czy mężczyźni ;)
@sekito20: Bo powinno być tak, żeby otrzymać prawo wyborcze trzeba by było zdać jakiś z podstawowej wiedzy, a nie każdy je otrzymuje automatycznie z ukończeniem 18 lat. Po drugie chodzenie na wybory powinno być obowiązkowe i podlegać (bez dobrego argumentu) karze grzywny.
@sekito20: (#) brednie, takie same jak to że Korwin chce wszystkim odebrać prawo głosu.

Korwin chce po prostu zmienić system, będą inne wybory, o czym mówił podczas ostatniej audycji w Radio Polska Live