Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke nie zmienia zdania. "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu"

ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"

może od razu dajmy prawa głosu tylko kucom wtedy będzie wspaniale w "Wolnościowym" kraju, bo prawdziwy wolnościowiec to ten co chce odbierać 50% populacji prawa wyborcze

#krul #niewiemczybylo #jkm #neuropa #korwin #lewackihumor
  • 131
@abcde:

Załóżmy, że jesteś bezrobotną matką z trójką dzieci i problemami alkoholowymi, a Twojemu mężowi, bratu Sędziego Sądu Najwyższego, coś strzeli do łba i stwierdzi, że dzieci nie muszą uczyć się mówić, bo nie jest im to do niczego potrzebne. W takim przypadku:

a) zastosujesz wszystkie środki, żeby przemówić mężowi do rozsądku - z walnięciem go raz w pysk włącznie, żeby sprawdzić czy to coś da;

b) spróbujesz mu przemówić do
@abcde:

d) rozwiodę sie bo na #!$%@? mi tak mąż.


Czyli zostawisz z nim dzieci. Dlatego, że nie uważasz, że walnięcie w pysk mogłoby cokolwiek zmienić czy dlatego, że walnięcie w pysk jest większym złem niż pozostawienie z nim dzieci i rozbicie rodziny?

Ale może niekoniecznie popadajmy tu w jakieś dziwne skrajności tylko po to żeby usprawiedliwić skandaliczny cytat


Ta wypowiedź odnosiła się do takiego typu sytuacji. Korwin wybrałby (w przypadku
@abcde:

No #!$%@?, w jakim kierunku nagle poszła ta rozmowa?!


To Ty chciałaś porozmawiać o tej wypowiedzi, a nie ja. Mówimy o konkretnej sytuacji, kiedy zdaniem Korwina warto uderzyć partnerkę i spróbować czy to pomoże, bo wszystkie inne opcje zawiodły, a na szali jest dobro rodziny.
@Vealheim: No nie wiem, to nie ja zaczęłam snuć opowieści o kradzieży dzieci ale widzę że jak kończą się rzeczowe argumenty to niektórzy chwytają się największych absurdów żeby udowodnić że mają rację
@abcde:

No nie wiem, to nie ja zaczęłam snuć opowieści o kradzieży dzieci ale widzę że jak kończą się rzeczowe argumenty to niektórzy chwytają się największych absurdów żeby udowodnić że mają rację


Tak Cię stresuje to, że możesz nie mieć racji? Póki co przytoczyłem konkretny przykład, ponieważ zauważyłem, że bez tego macie strasznie ograniczone spojrzenie, a Ty uciekasz przed odpowiedzią zarzucając mi, że uciekam się do absurdów.

Wypowiedź, którą przywołałaś dotyczy
@Farrahan:

twierdzisz, że Krul nie chce odebrać czynnych praw wyborczych szczególnie kobietom?


Twierdzę, że nie wynika to z jego wypowiedzi, które się pojawiły i każde takie stwierdzenie z nich wynikające jest nadinterpretacją.
@Tamerlan:

Ale Ziembińskim debilizmów Krowina nie podpieraj, bo obrażasz tego pierwszego.


Nie bronie Korwina ani jego wypowiedzi - tępię nadinterpretacje i brak logicznego myślenia, u ludzi którzy interpretują jego słowa. Tak samo byłem gotowy bronić posła Twojego Ruchu kilka dni temu, ale nikt się nie podjął dyskusji.