Wpis z mikrobloga

Kuba Łysiak


@MarkCotton: Wszedłem sprawdzić te wyświetlenia i co tam nagrali i muszę przyznać że nie da się tego oglądać. Raszpla żre pączki w czasie gadania, okropne. Przystojny facet a taki głupi i gust do kobiet ma słaby skoro wziął se takie coś.
NdFeB - > Kuba Łysiak

@MarkCotton: Wszedłem sprawdzić te wyświetlenia i co tam nagra...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Najzabawniejsze jest to, że następca Gonciarza, niejaki Kuba Łysiak który dla Kasi sprzedał mieszkanie w Warszawie, żeby jeździć z nią w Camperze po Stanach i robić kontent a że ten kontent nie chwycił to polecieli pajacować do Japonii, stamtąd odcinki też miały słabe wyświetlenia no i on też został exem, na dostatek bezdomnym.


@MarkCotton: xd czyli bujali się za jego HAJS ? A co z tamtym brazylijczykiem
  • Odpowiedz
@NdFeB: Myślałem że tam dwóch chłopów siedzi. Trzeba być naprawdę wielkim desperatem, żeby za taką się brać. Szczególnie że od dawna i to publicznie wiadomo, że p----------a.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Najzabawniejsze jest to, że następca Gonciarza, niejaki Kuba Łysiak który dla Kasi sprzedał mieszkanie w Warszawie, żeby jeździć z nią w Camperze po Stanach i robić kontent a że ten kontent nie chwycił to polecieli pajacować do Japonii, stamtąd odcinki też miały słabe wyświetlenia no i on też został exem, na dostatek bezdomnym.

Odpowiedz


@MarkCotton: skąd to info ?
  • Odpowiedz