Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: a wydawałoby sie, ze to Gonciarz był bardziej p----------y w tym związku. No proszę, nie ma co oceniać pochopnie jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wogbius: kij tam z tym, że się rozstali, ale w jakim stylu się rozstali.Nic bardziej żałosnego nie zobaczysz w sieci. I to nie żeby ktokolwiek z nich był winny. Oboje swoje rozstanie zmonetyzowali na youtubie. Rozumiesz? Swoją intymność wymienili na dolary. Przecież to jest tak żałosne, że chyba pójdę na spacer z psem to rozchodzić.
  • Odpowiedz
@nyanian: https://youtu.be/eYMyKRAnFcU?si=cMyGiL80p8yN4393
Pierwsze 20 sekund.
Jakiś czas temu przestali się obserwować na instagramie, Kuba wrócił sam z Japonii a potem sam pojechał wietrzyć głowę na Sycylię. Kasia siedziała w Japonii, a teraz pojawiła się w Polsce na imprezie gdzie z koleżankami @ w ramach rozrywki podążając za trendem z tiktoka omawiały sobie swoich byłych partnerów, ich red flagi etc. i Kuba dostąpił zaszczytu wystąpienia na jednym ze slajdów jako ex,
  • Odpowiedz
@MarkCotton: a ok dzięki za info. Chociaż fakt sprzedaży nieruchomości podałeś jednostronnie. Jak się oglądało ostatnie vlogiz Japonii to było coś czuć po gościu, że nie w sosie.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Gonciarz trafił najgorzej jak tylko mógł. Brzydka, a do tego wykorzystała go jak tylko mogła. A mógł wziąć jakąś przeciętną szarą myszkę i do dzisiaj kręciłby content z podrózy i żył jak pączek w maśle. Over dla chlopa bo lubiłem jego filmy przed poznaniem tego babsztyla
  • Odpowiedz
  • 11
Trzeba w opór rozmyślać o swoich byłych żeby robić na ten temat prezentacje. Zapewne ten trend polega na "hehe mamy wywalone w byłych wiec zróbmy na ten temat prezentacje i straćmy na to cały wieczor" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: A tak się feminazistki plują, żeby nie uprzedmiotowywać kobiet, to czym kurła jest taki ranking chłopów jak nie ocenianiem "zdobyczy"? Dokładnie tym, ba, jakby odwrócić role i facet zrobił takie zestawienie to by się zesrały z wściekłości.
  • Odpowiedz
@MarkCotton: Właśnie napisałem przed chwilą komentarz na ten temat, zanim przeczytałem wszystkie wpisy. Szok. Kuba rzucił wszystko, pozbył się dorobku całego życia, Kasia nawet wyprzedawała na swoim profilu jego rzeczy z mieszkania + musiał pozbyć się swoich kotów "bo Kasia ma uczulenie". Teraz widać, że to z laską jest jakiś problem, a nie z jej facetami
  • Odpowiedz