Wpis z mikrobloga

Wczoraj w końcu zrobiłem Anala swojej 16 latce, dla mnie ma ona totalnie zajebiste dupsko. Zanim ją poznałem nie była, już dawno dziewicą, robiła też lody, ale mówiła, że tam nikt jej jeszcze nie ładował. Chciałem więc chociaż w tyłek być pierwszym. Wierzę jej w to ponieważ: po pierwsze wiek, po drugie brzmiało to legitnie, po trzecie miała ten odbyt naprawdę bardzo mały. O ile po jakimś tam czasie około kilku tygodni związku zgodziła się na to - próby były nieudane, cały czas poprostu nie mogłem jej wsadzić. Wczoraj w końcu postanowiłem, że muszę to zrobić i powiedziałem, żeby ustawiła się w pozycji by tyłek był możliwie najbardziej rozciągnięty. Próbowałem pewnie z 10 razy, ale dziura była tak mała, że nie mogłem trafić i po każdym mi opadał i musiałem wtedy się z nią przez jakiś czas całować by mi znowu stanął. Miałem już sobie znowu odpuścić bo tak było zawsze i cały czas wczoraj też. Jednakże gdy mocno mi stanął postanowiłem ostatni raz spróbować trafić w tą dziurę i nagle... jednym ruchem weszło tam całe żądło niemal do końca. Od razu zaczęła pokrzykiwać, że ją piecze, więc trwało to może ze 2 sekundy. Ale ze wzgledu na to, że chciałem dojść a nie zgodziła się bym ją dalej brał w pochwę bo ryzyko bakterii kałowych to postanowiłem, że skończę ręką i jej się spuszczę do dupy. Tak też zwaliłem i w odpowiednim momencie wsadziłem jej w tyłek drugi raz już bez żadnego problemu i tak na 1/3 długości, żeby się nie poryczała z bólu i się jej tam spuściłem

#przegryw #anal #incel #seks #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz