Wpis z mikrobloga

@wicherq: No właśnie w tym problem - jedzie po równo. To trochę tak jakbyś dał klapsa swojemu dziecku bo okradło kolegę, a sąsiad #!$%@?ł swoje kablem od żelazka bo nie zjadło do końca obiadu - a Stanowski przyjdzie i powie, że w sumie to jesteście tacy sami, a tak zasadniczo to jedzenie należy szanować xD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: to że Stano zdarza się nadmierna pochwała pisu, a mazurek to systemowy kmiot (urodziny), to jedno, ale póki co nie wyszły jakiekolwiek dowody na nich, że są pisowcami. W przypadku Ziemkiewicza nie, ale jest kilka(nascie) mocnych poszlak.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: poka 3 pochwały pisu które nie są satyrą i vice-versa.
Jeśli chodzi o mazurka to smiało może zmienić nazwisko pisurek.

@PodniebnyMurzyn miej na pamięci, ze średnia iq wykopu jest mniejsza niż u ludzi w biedronce, nie ma co się denerwować. fruwaj spokojnie, murzynku
  • Odpowiedz
@wicherq: gościu ale wyluzuj, nie napisałem nic złego na Stano. Póki co obserwuję go jak @PodniebnyMurzyn od lat i NIE MAM wobec niego problemu. Może po prostu dobrze udawać, tak jak to robił Mazurek przez lata, ale póki co to jedynie domniemania bez poparcia w faktach. Ale tak, mam jedną - pamiętasz jak robił dla TVP? No to tam miał kilka okazji.

A NAWET GDYBYM coś na niego miał, to jego
  • Odpowiedz
@murdoc #!$%@? pytanie to pytanie o dowody twojej tezy? Witamy na czarnolisto

Czemu na tym tagu są same dzieci z podstawówki bez mózgu, które powiedzą akieś hasełko, a jak się grzecznie spytasz to nawet nie potrafią tego uargumentować, tylko się od razu rzucają jak gówno w worku...
  • Odpowiedz