Wpis z mikrobloga

@wojciech-ogien: nie jestem specjalista, sam daze do szorowania ale z tego co mi instruktor na torze mowil pozycja jako calosc powinna byc bardziej wychylona, ale i tak gratuluje, jest nad czym pracowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: o Pszczółki, pozdro dla lokalnego kolegi.

Nie przejmuj się kolanem, pracuj nad pozycją na moto i linią. Kolano samo wyjdzie ale jest jak kolega wyżej pisał - skutkiem ubocznym a nie celem.
  • Odpowiedz
@wiktorbo: @vaneck @11mariom 55-54s to absolutny max jak dla mnie na chwile obecną (RaceChrono) Foto to zrzut z telefonu co nagrywał patelnie na pszczółkach, pozycja jest do poprawy z pewnoscia, ale nie ma tragedii to naked, zawsze bedzie wyglada nie teges w porownaniu do sporta. Kolanko jest efektem szkolenia "Na Kolanie" właśnie u Macieja, w tamtym roku robiłem tez 3MM, wiec zostało MotoZone. Sadze ze w tym roku
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: ja też czasami jeżdżę na te trackdaye z grupy motocykliści autodrom pomorze.

Na filmiku widać, że pozycja jest ok - na zdjęciu wyglądało jakbyś siedział pionowo i tylko pochylał moto (ja tak zaczynałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz