Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: to jutro musisz zrobić 150%, bo inaczej teamlider powie że ostatnio było lepiej. W tym samym czasie ci co wyrabiają 50% zarabiają tyle co ty. Oh, well ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Jeszcze nie miałeś wypłaty. Dopiero na payslipie się przekonasz czy warto...

Ja po dwóch tygodniach ledwo 80-85 robiłem. Potem się wyrobiłem i dawałem radę średnio robić 90. Aby nikt już nade mną nie stał. Wątpię czy kiedykolwiek zrobiłem więcej niż norma.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Brawo! Znam to uczucie, lepsze niż seks, czy pieniądze, nie wspominając już o zdrowiu. Firma doceni, nie bój żaby. Przodownik pracy to prosta droga do awansu i kariery. 0_o
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Ogólnie większość rodaków tak robi, Ci co nie robią to znają swoje prawa i się szanują. Niestety ale dla większości zarobek 500e na tydzień to jak wygranie w lotka i zrobią wszytko żeby nie zostać wyrzuconym z pracy. Na szczęście Ci bardziej ogarnięci wiedzą że jest inna lepiej płatna praca i z lepszym traktowaniem, ale żeby to osiągnąć to niestety ale trzeba poruszać troche głową. No ale powodzenia, pamiętaj że
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: dokladnie, kiedys moj Tato oppwiadal mi historie z jego bylego zakladu ( niemiecki zaklad produkujacy felgi aluminiowe ) przykladowo, dzienna produkcja felg na jakims tam wydziale to bylo zalozmy 500 felg, w zamian za nad produkcje zaklad doplacal bonusy, prosil ze maja deadline ze jest duzo zamowien, produkcja wzrosla do 1000 felg dziennie, po 3 miesiacach, 1000 felg stalo sie Norma juz bez bonusow:D
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Nwm jak ja pracowałem na pickerce, to zrobienie ponad 100% niebyło jakimś wyczynem. Nie trzeba było nawet mega #!$%@?ć, a zwyczajnie mieć farta do orderów.
Np w piątki i soboty były zamówienia takie promocyjne i potrafiło Ci dawać np 100 paczek ciasteczek z tej samej lokacji, 20 paczek kawy itp. To cieżko byłoby nie zrobić ponad 100% xd
Ale fakt jak byłem małolat 20 lat to były takie osoby co
  • Odpowiedz