Wpis z mikrobloga

Dziś dwie rozmowy na #tinder i mam dość:

1. Rok starsza lekarka – czułem się jak na przesłuchaniu przez hausgestapo pod kątem nadawania się na męża.
2. Cztery lata młodsza księgowa – mentalne dziecko, które zezłościło się za wytknięcie jej logicznego błędu.

Podziwiam tych, którym chce się bajerować laski dla samego seksu. Ta młodsza dla mnie 10/10, ale intelektualnie dno.

#rozowepaski #zwiazki #seks #30plusclub
  • 29
  • Odpowiedz
wytknięcie jej logicznego błędu.


@Tja88: co ty tam robisz na tych apkach? a ty wiesz, że na tinderze masz pisać jakie ona ma ładne oczy, tudzież użyć bardziej wykwintnych wypowiedzi typu 'hej cipcia'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tja88: no dobra, ale czego ty tam szukasz, tak zupełnie szczerze?
Miałeś dwie pary... to są laski które wstępnie cię wybrały i dałeś ciała, no chyba że faktycznie szukasz tam jakiegoś jednorożca.
  • Odpowiedz
  • 0
no dobra, ale czego ty tam szukasz, tak zupełnie szczerze?

no chyba że faktycznie szukasz tam jakiegoś jednorożca


@kosmita: Trochę tak jest, bo wiem, że takie tam są. To są właśnie te "fajne dziewczyny z ulic", które z ciekawości instalują Tinder, ewentualnie za namową koleżanek, po czym go usuwają i więcej nie instalują.

Z drugiej strony nie mam żadnego ciśnienia. Jestem ustawiony i wygodnie mi się żyje. I tylko naprawdę fajna
  • Odpowiedz
Rok starsza lekarka – czułem się jak na przesłuchaniu przez hausgestapo pod kątem nadawania się na męża


@Tja88: Co w tym złego? To znaczy, że traktowała Cię poważnie, szanowała Twój czas, byłeś brany pod uwagę i chciała sprawdzić czy do siebie pasujecie bez zbędnego #!$%@?. Też mogłeś ją przesłuchiwać pod kątem nadawania się na żonę i szybko by wyszły rozbieżności w oczekiwaniach.
  • Odpowiedz
  • 0
Co w tym złego?


@Rampararampamm: To, że żony nie szukam. Zasadniczo wykluczam. Można żyć ze sobą bez ślubu. Chciałbym zacząć na luzie, a nie, że pierwsze spotkanie w jakiejś lepszej kawiarni i najlepiej z kwiatkiem na powitanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rampararampamm: Ona szuka męża, ale dobrym seksem w międzyczasie z pewnością nie pogardzi. Rozmowę zaczęła od tego, że była na tajskim masażu i wszystko ją boli. Gdyby mi się chciało, to bym jej zaproponował delikatniejsze rozmasowanie bolących miejsc. Odniosłem wrażenie, że była po jakimś alkoholu.
  • Odpowiedz
  • 2
Mnie by latało koło buta jak rozwinięta intelektualnie jest laska 10/10.


@kosmita: No a ja wiem z doświadczenia, że takie laski są zazwyczaj bardzo słabe w łóżku. Laska 6/10 musi się starać, żebyś chciał się z nią ponownie spotkać, a taka zgasi światło, rozłoży nogi i człowiek czuje się jak na siłowni zamiast w łóżku.

#!$%@?ć to, mam jeszcze cztery kolejne pary min. 8/10 (brzydsze lub dzieciate od razu usuwam) i
  • Odpowiedz
  • 1
@Panicz888: To tylko świadczy o twoim niskim poziomie egzystowania – jesteś zapewne klasycznym przykładem osobnika, któremu wystarcza nażreć się taniej kiełbasy, popić ją tanim piwem, a najlepiej czterema i wyruchać zasypiającą starą na misjonarza.
  • Odpowiedz
@Tja88 ogólnie z własnego doświadczenia powiem, że lekarki to jakieś inne uniwersum. Mniemanie o sobie top, a każda z nich na swój sposób jest … może nie autystyczna, ale inna od reszty kobiet
  • Odpowiedz