Wpis z mikrobloga

Poliftowy Polo GTI - kulturalny hothatch.
Katalogowo 160k bez welurów i szyberdachu. Poliftowa wersja ma już matrixy i IQ Travel Assist (aktywny tempomat, dostosowanie prędkości do znaków, utrzymanie w pasie), więc wszystko do wygodnej i bezpiecznej jazdy.
Silnik ten sam, co w Golfie GTI, Cuprze, tylko totalnie niewyżyłowany, ale z potencjałem na zabawę po gwarancji.
Szukając czegoś do kulturalnego i spokojnego wożenia tyłka po trasach na co dzień, ale z zapasem mocy i małym pazurem, jak są okoliczności i ochota - bralibyście pod uwagę?
#samochody #vw #volkswagen
Drmscape2 - Poliftowy Polo GTI - kulturalny hothatch.
Katalogowo 160k bez welurów i s...

źródło: 2024-Volkswagen-Polo-GTi-review-16

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
octavia RS


@agencja_bebenstwa_warmianskiego: Nie no Octavia RS w podstawie to jest 167k, a nawet jeszcze nie wybraliśmy lakieru i opcji. Owszem, można więcej technologii mieć w Octavii, ale nawet to, co za 167k już mamy w Polo, to w Octavii jest poukrywane w różnych opcjach. Chcąc wydać 200k to bym bardziej w kierunku Cupry Leon spoglądał bo po prostu ładniejsza jest Cupra.
Natomiast Leon jest niby segment wyżej, ale nie
  • Odpowiedz
@Drmscape2: na octavię RS ugrasz 20k rabatu jak dobrze poszukasz. Teraz wchodzi lift i stary model można bardzo korzystnie wyrwać. Jeździłem autami na platformie polo (tcross, taigo) i jednak octavia jest dużo większa. Nie wiem jakie jest oznaczenie motoru w tym polo ale octavia rs po sofcie robi 350 koni. I chyba w polo jest skrzynia dq200 a w octavii dq381.
  • Odpowiedz