Wpis z mikrobloga

Wtedy dowiem się czy już wie, a jeśli nie wie to ją poinformuje.


@limitless93: przygotuj się że słyszysz oryginalną wymówkę i wyjaśnienie całej sytuacji i przeprosiny połączone z płaczem/smutkiem :) Nie daj się wtedy na to nabrać i sobie wmówić wersji kolorystycznej. Stracić tak można kolejne kilka lat jedynie
  • Odpowiedz
@limitless93: kwestią czy typ nie ma dostępu do jej IG i czy on tego nie wychwycił pierwszy, ja na Twoim miejscu w tej kwestii czuł bym się dobrze, poinformowałeś a co ona już z tym zrobi, jeśli to ona Cie zablokowała, to jej sprawa.
  • Odpowiedz
a tamci są po ślubie 6 msc i dzisiaj podpisują umowę na kredyt na chatę


@limitless93: to nie przeszkadzaj w tak ważnym dniu, odezwij się jutro jak będzie miał wolne
  • Odpowiedz
@limitless93: dobrze zrobiłeś, mnie typ zdradził jakieś 3 lata temu, już mam fajne i ułożone życie dawno, ale nadal jak sobie o tym przypominam to mam obrzydliwy ścisk w żołądku i rzygac mi się chce
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: zdziwiłbyś się ile takich jest. Efekt słabego pukanka (wina z reguły faceta), zakłamania (obu stron w równym stopniu), nic nie robienia wspólnie etc. Skądś się wzięła ta kwota 2-10% bękartów.
  • Odpowiedz
@Linnior88: dlatego jestem szczery do bólu. Aż za bardzo etc. ale uważam że gdyby ludzie wprost deklarowali o co chodzi i co mają na myśli, to dla WSZYSTKICH byłoby to dużo lepsze. Ja jestem totalnie szczery wobec swojej, staram się tego wymagać od niej względem mnie. To naprawdę bardzo ułatwia życie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, ten nie zna życia i gardzi swoim czasem.
  • Odpowiedz