Wpis z mikrobloga

@limitless93: ta jej odpowiedź brzmi totalnie jakby to odpisał jej facet (może ma dostęp do jej konta a twoja go poinformowała że się sprawa jebła)... ja bym zadzwonił i wysłał jej screeny na jej numer, fb czy co tam masz i dalej już olał temat.
  • Odpowiedz
Coś podobnego już tutaj czytałem, ale takie sytuacje nie są abstrakcją, więc potraktuję to jako instruktażową zarzutkę.( ͡° ͜ʖ ͡°)

W podobnej sytuacji: Zabezpieczyć swoje dokumenty, umowy, akty notarialne ect.
Zorganizować sobie wiarygodnego świadka na czas wyprowadzki, dobrze dodatkowo nagrywać całą sytuację.
Nie wdawać się w zbędne dyskusje, komunikację słowną ograniczyć do minimum, nie pozwolić na prowokację.

Po zakończeniu wyprowadzki wymienić co najmniej jedną wkładkę zamka.
Machnąć na
  • Odpowiedz
  • 30
@Tsuoiden nie jest to wykluczone, aczkolwiek nie wiem czy chcę mi się z tym pierolić dalej i cudować. Typek pewnie i tak ją urobi, to już nie moja sprawa. Mnie #!$%@? i tak, że w tych konwersacjach on jest bardziej zachowawczy i obraca w żart, a moja ex nadaje temu tempa i kontekstów sexualnych.
  • Odpowiedz
  • 2
@BHN_LLU tak jak pisałem wyżej, to możliwe ale nie podejmę dalszych działań w tym kierunku.
Jeśli to on skasował - jego sumienie. Świat jest bardzo mały a karma to podobno plaża jest ((oo))
  • Odpowiedz