Wpis z mikrobloga

@limitless93: żartowanie o seksie normalne? Dobry żart xDD Znałem taką co lubiła takie żarty. Mi się wtedy obrywało "coś taki drętwy, przecież żartujemy"
Tak się skończyło, że sucz kilka razy dawała dupy za moimi plecami. Zmarnowane kilka lat życia.
Odpady się wyrzuca, nie próbuj z podludziem dyskutować, bo zamiast skruchy tylko obrzuca cię łajnem.
  • Odpowiedz
@limitless93 ziom, te jej tłumaczenie jest tak żenujące, że nie wiem jakim trzeba być cymbalem, żeby to łyknąć. Nawet cienia wątpliwości nie miej, że dobrze zrobiles ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@limitless93 Jak dla mnie to laska ma narcyzm wielkościowy o przebiegu typowym dla osoby średnio lub nisko inteligętnej. Może socjopatia. Tylko ekstrapoluje.. Tymczasem ty się ciesz z pozbycia się tego ze swojego życia. Zaburzenia czy to narcystyczne czy inne z tej gałęzi mrocznej trójcy, to straszna #!$%@?, zwłaszcza dla partnera takiej osoby. Mam nadzieję, że to pierwsza i jedyna taka sytuacja jaką miałeś. W innym wypadku może być tak że jakieś twoje
  • Odpowiedz
Przeczytałem kawałek jej wysrywu i dalej nie ma sensu xD Taki pustak, że to szok.
Normalnie jak mi laska mówi, że zrobi mi loda, a ja jej minete to oczywiście żart. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@limitless93: od wczoraj śledzę wątek i powiem, ze bardzo Ci współczuję takich doświadczeń, bo to po ludzku boli. Z dobrych wiadomości - straciłeś tylko rok- to nie tak długo. Lepiej, ze teraz coś takiego wyszło niż po zaręczynach lub ślubie. Co do żony tamtego uważam, ze dobrze zrobiłeś - ja wolałabym wiedzieć. Nawet jeśli do niczego nie doszło jak twierdzi Twoja ex, oczywiście mówi tu tylko o fizyczności, to nie znaczy,
  • Odpowiedz
@limitless93: jakby to były takie żarty i heheszki to by miała w dupie czy to wyślesz dalej czy nie. Nie wiem ale wydaje mi się że inteligencją to ona nie grzeszy. Co ja bym zrobił? Spróbował dorwać maila do tej żony. napisać że wysyłasz screeny z ich rozmów i niech sama oceni czy jesteś wariatem i ci się wszystko przywidzialo czy próbują nią manipulować. I tyle.

Ja bym tego nie zostawił
  • Odpowiedz
  • 5
@limitless93 nie znam osoby która pisze do kolegów z pracy czy dziewczyn że chętnie by zrobiła loda i nie jest to normalne zachowanie, chyba że ona ma już tak sprany mózg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Dorzucę jeszcze, że dziś moją ex bardzo próbuje mnie odwieść od kontaktu z tą żoną.


@limitless93: po takim odwodzeniu miałbym jeszcze większą motywację do kontaktu, ale szkoda zachodu jak ta żona ma wywalone ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Twierdzi, że to pisanie to żarty były, sugeruje mi, że jestem wariatem i powinienem iść na terapię, i że ja niepotrzebnie się chce mieszać.


@limitless93: To typowe tłumaczenie się lasek w takich sytuacjach ;) Zgłaszaj to żonce jak najszybciej i najskuteczniej. EDIT: doczytalem dalej wiadomości - dupa obsrana że screeny wyślesz i prace będzie biedna musiała zmieniać XDDD. Nie ma w tym nic złego to tylko żarty, wszyscy tak żartują ale
  • Odpowiedz
@limitless93: stary, ale serio miałeś mega szczęście, że się wydało, niż jak byś miał żyć z tą laską do końca życia, albo się rozwodzić za chwilę
  • Odpowiedz
@limitless93: tak tak, to normalne, każdy tak robi, tylko dlatego pisze, żebyś nie wysyłał to jego żonce XDD jeszcze na koniec chce z Ciebie debila zrobic XD nie daj sie w ch@ja zrobić, nikt normalny tak nie pisze w związku z innymi typami
  • Odpowiedz