Wpis z mikrobloga

@MajorKusiol rozumiem, to są twoje doświadczenia i twoje zdanie, ja mam z goła inne ;) tak samo jak uważam że zdrada nie zależy od płci a raczej od kręgosłupa moralnego lub jego braku ;) ale nie chce zagłębiać się w dyskusję i tworzyć podwątku na tym tagu ;)
  • Odpowiedz
@limitless93: wykopki - elita internetu a baran jeden z drugim nie potrafią przeczytać najpierw wszystkiego a dopiero komentować, tylko po kilku godzinach od tego jak wysłałeś screeny piszą, żebyś je wysłał, albo pytają o rzeczy, o których już pisałeś...
  • Odpowiedz
rozumiem, to są twoje doświadczenia i twoje zdanie, ja mam z goła inne ;)


@Welcia_s: na szczęście nauczyłem się nie ufać kobietom w takich sprawach po tym, jak kilka starszych przyjaciółek z dziećmi z dużym doświadczeniem życiowym i inteligencja społeczną (+ rózowa potwierdziła), powiedziało mi w ramach dobrej rady, że to jest typowe zachowanie kobiet :))). Sztuczki Jedi na mnie nie działają.

Nie powiedziałem, że zdrada zależy od płci. Jeżeli ktoś
  • Odpowiedz
tak to powinno wyglądać według sztuki


@MajorKusiol: zgadzam się, że tak powinno się robić by później nie było afer, ale to jest identyczna sytuacja u każdego, u wszystkich ludzi mówi się, że tak to powinno wyglądać według każdej sztuki niezależnie od relacji. Dziewczyna teoretycznie powinna o tym powiedzieć OPowi, dziewczyny singielki na tinderach nie powinny randkować z kilkoma nieświadomymi na raz i tak dalej. To nie są jakieś zasady dla jakiejś
  • Odpowiedz
Tak tak, a bolce na boku w zwykłych przeciętnych związkach to też są pojedyncze przypadki, bo przecież oni tym bardziej nie powinni tak robić, bo oni tym bardziej nie mogą, więc pewnie nie robią, prawda?


@Bananek2: mówiłem to w konkretnym kontekście. Ludzi którzy ŚWIADOMIE i z WYBORU bawią się w kakolding. Nie muszą wiedzieć, czy im się to podoba, czy nie. Wyrazili OCHOTĘ na to, więc są ZAINTERESOWANI. Tak jak ludzie
  • Odpowiedz
Skoro to nie jest zamknięta bańka, to czemu cenzurują swoje fotki na takich portalach i nie mówią o tym głośno?


@MajorKusiol: Kolejny raz to co piszesz dotyczy WSZYSTKICH LUDZI. Dlaczego przeciętne laski ukrywają swój przebieg i nie mówią o tym głośno? Dlaczego WSZYSCY ludzie ukrywają swoje życie seksualne? Dlaczego jak singielka zaliczy cokolwiek z drugim singlem to mówi mu by o tym nie mówił nikomu? Wszystkie dziewczyny boją się ostracyzmu, którego
  • Odpowiedz
Kolejny raz to co piszesz dotyczy WSZYSTKICH LUDZI. Dlaczego przeciętne laski ukrywają swój przebieg i nie mówią o tym głośno? Dlaczego WSZYSCY ludzie ukrywają swoje życie seksualne?


@Bananek2: Stopniowalność. Od lekkich szonów i miłośników lekkiego picia, ludzie się nie odwracają, a nawet jest ich więcej. Kakolding etc. to pójście o kilka kroków dalej i dotyczy to mniejszości.

Wszystkie dziewczyny boją się ostracyzmu, którego mogą doświadczać, gdyby na jaw wyszło ich życie
  • Odpowiedz
W przypadku faceta jest jeden obiektywny czynnik, po którym widać. No, dwa, ale ten drugi można zamaskować.


@MajorKusiol: Jak to wygląda u faceta a jak u kobiety?
  • Odpowiedz
@dplus2: no u kobiety normalnie. Idzie se na zakupy, ustawiają się z bolcem (czasem szybki numerek jest możliwy wyłącznie w toalecie w galerii) w najbardziej dogodnym miejscu. Jeżeli kobieta jest ogarnięta, to nie ma opcji by ją złapano. No chyba, że jest śledzona.

Co do facetów, no nie mamy już 9-18 lat (czasem krócej, z tego co czytałem to kończy się max w wieku 18 lat) i nie możemy już pluć
  • Odpowiedz
  • 61
Wrzucam aktualizacje.
Wróciła dość późno, była u przyjaciół podobno, więc pewnie klasyczne gorzkie żale.
Dziś wyjeżdża do rodziców z częścią rzeczy.
Walizki już czekaja.
W przyszłym tygodniu wróci w jeden dzień zabrać resztę.
No i to tak właściwie jest koniec historii.
limitless93 - Wrzucam aktualizacje.
Wróciła dość późno, była u przyjaciół podobno, wi...

źródło: temp_file101123379821672290

Pobierz
  • Odpowiedz
@limitless93: cóż pozostaje, życzę Ci Mireczku szczęścia na przyszłość, nie ma się co załamywać, lepiej, że wyszło teraz jaki to babsztyl niż jakbyście mieli dzieci i wspólne zobowiązania finansowe. Takie się już nie zmieniają i oby kolejna była dojrzała emocjonalnie i moralnie. Powodzenia!
  • Odpowiedz