Wpis z mikrobloga

ale o co ci chodzi?


@smallboobslover: mam wrażenie że zgrywasz znawcę otwartych związków i jakimiś wymyślnymi teoriami próbujesz zanegować prosty fakt, że po prostu czasem mąż z żoną są dogadani, ona nie ma nic przeciwko, albo nawet działają wspólnie z dziewczyną, gdy ten drugi bolec ich średnio obchodzi. I tyle, w tym nie ma nic skomplikowanego. A ty na to że to brednie, że tak się nie dzieje i na to
  • Odpowiedz
@limitless93: Ty się skup na słuchaniu rad mireczków odnośnie własnego interesu i własnej osoby a udowadnianie czegokolwiek żonie tamtego kolesia po prostu olej zostaw i zapomnij. Nie rozumiem po jaką cholerę w ogóle to rozważasz. Niech oni sobie robią z tą sytuacją co chcą, a Ty się zajmij swoim burdelem i tyle. Niech chcesz mieć z nimi niczego wspólnego zapewniam Cię.
  • Odpowiedz
@Bananek2: Nie no - Oni ewidentnie łamią kodeks otwartych związków. Trzeba ich zgłosić do urzędu ds. otwartych związków i rozwiązłości.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heja ja mam taki apel do Ciebie i innych wykopowiczów, którzy pierdzielą coś o 'otwartym związku'

Usłyszeliście, że biją dzwony w jakimś kościele, ale nie wiecie w którym ;]


@smallboobslover: podziękuj (podobnie jak w przypadku ludzi od bezstresowego wychowania) ludziom, którzy sami to promują. Znikąd sięto nie wzięlo, to ich zasługa w dużej mierze. Pomijając jakieś dewoty etc.
  • Odpowiedz
Niepokoi mnie brak jakichkolwiek skruchy z jej strony, odwracanie kota ogonem a dodatkowo wpędzanie Ciebie w poczucie winy to już szczyt hipokryzji..


@Welcia_s: przecież to typowo kobiece zachowanie, lolz XD
  • Odpowiedz
@Welcia_s: tak, dla obu płci. Ale kobiety mają do tego większe tendencje. Tak samo są faceci, co mówią jedno, robią drugie, mają pretensje o trzecie. ale to o Was powstały powiedzenia na ten temat. Piosenki też. Ba, same się do tego dawno temu przyznałyście.

Także ten. No nie bardzo. Ja wiem że większość generalIzuje z dpy (mi też się to zdarza), ale to nie znaczy że każda generalizacja jest zła. One
  • Odpowiedz
@Bananek2: ale on mówi prawdę. Albo inaczej - tak to powinno wyglądać według sztuki. I są fora w Polsce (największe forum o kakoldingu w Polsce np), gdzie się tego przestrzega i promuje taką postawę. To jest lepsze dla wszystkich - postronnych i uczestników. Tak jak wśród miłośników różnych arkotyków lub aktywności. Tak długo jak jest to robione z głową / robi to typ który tego potrzebuje (czyli z reguły mający łeb
  • Odpowiedz
Chłopie tutaj sytuacja jest odwrotna, to ja jestem kimś kto ma z tym kontakt od praktycznej strony i znam takich ludzi osobiście, a nie na podstawie artykułów w internecie. To są normalni ludzie, a nie żadna bańka, czy zamknięte środowiska. Chętnie mogę o tym podyskutować na wykopie


@Bananek2: Skoro to nie jest zamknięta bańka, to czemu cenzurują swoje fotki na takich portalach i nie mówią o tym głośno? :> Dobra, nie
  • Odpowiedz