Wpis z mikrobloga

@limitless93: dzięki za update( ͡° ͜ʖ ͡°) , większość z nas czekało z niecierpliwością czy aby na pewno wszystko w porządku u Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)... Gratuluję stanowczości w decyzji i trzymaj się w tym trudnym okresie no i Powodzenia w przyszłości .....A intuicję własną warto posłuchać mimo że czasem ciężko ją racjonalnie wytłumaczyć to większości przypadków się nie myli (z perspektywy
  • Odpowiedz
  • 27
Dorzucę jeszcze, że dziś moją ex bardzo próbuje mnie odwieść od kontaktu z tą żoną. Twierdzi, że to pisanie to żarty były, sugeruje mi, że jestem wariatem i powinienem iść na terapię, i że ja niepotrzebnie się chce mieszać.
Utwierdza mnie to tylko w podejrzeniu, że być może ta żona tego nie odczytała nawet i trzęsą teraz oboje dupami, czy ponownie zaatakuje z materiałem.
  • Odpowiedz
@limitless93: hmm może ten mąż poczuł zagrożenie że żona go zostawi jak się wyda i twoją ex straszy że to będzie koniec płomiennego romansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)... Niezły kabaret ... Rozumiem że chcesz być fair dla osoby która jest w takiej samej sytuacji jak Ty, ale może nie ma sensu ma siłę ją ratować z opresji? Nikomu nie musisz udowadniać, że z Tobą wszystko w porządku,
  • Odpowiedz
@limitless93: Nie przejmuj się, ona próbuję cię zgaslightować i zgnoić, że to ty nie masz znajomych i nie znasz realiów, zapewnie dlatego, że - tak jak wyżej pisałeś - pracujesz zdalnie.
Może i ma racje, że ludzie w pracy czasami sobie dla żartów flirtują czy prawią komplementy, ale jest różnica między powiedzeniem koleżance z pracy, że wygląda w nowej sukience jak milion dolarów czy pochwaleniem kolegi, że widać efekty siłowni a
  • Odpowiedz
@limitless93: brutalna prawda jest taka, że laska zaraz sobie znajdzie drugiego bolca, ledwo Tindera odpali i od razu chłopy ustawią się do niej w kolejkę by ją zabawiać i zapraszać do restauracji, a skoro tak lekceważąco cię traktuje to znaczy, że nie byłeś w jej oczach zajebistym wyborem, którego by specjalnie żałowała. Nie wierzę też żebyś wcześniej nie miał tysiąc sygnałów o tym jaki charakter ma ta dziewczyna i żeby ta
  • Odpowiedz
@limitless93 upewnij sie ze zona jednak zobaczy wszystkie screeny jak twoja ex mysli ze to jest normalka takie zarty to jest niezle odklejona i dobrze ze tylko tyle z nia straciles czasu ale opie jutro jest puatek wes tu dajel uodejtuj cos bo w pyte story :)
  • Odpowiedz
@limitless93: no i elegancko - śmieci wyniosły się same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daj info/update jak dowiesz się ( o ile w ogóle) jak tam ten facet z żoną i co u nich. Pytam z czystej ludzkiej złośliwości i ciekawości.
  • Odpowiedz
@limitless93: im bardziej zaprzecza, ze nie ma nic wspolnego, to znaczy przestraszyla sie nie na zarty konfrontacji z zona kochanka.
Podeslij moze te screeny tej kobiecie, zeby wiedziala z kim podpisala kredyt na cale zycie.
Ta twoja ex probuje ci wmowic, ze nie masz klasy, podczasy gdy jej wiadomosci swiadcza o jej braku klasy i o tym, ze ona jest wulgarnym szonem.
Trzymam kciuki za Ciebie!
Nastepnym razem wybierz moze wedlug
  • Odpowiedz
@limitless93: o kur..... jakbym pewną xxxxx słyszał. Próba normalizacji nieetycznego zachowania, shaming, gaslighting i przerzucanie winy z siebie na ciebie. Toksyk 100%
Niech cię te słodkie pitolenie nie zrazi. Podjąłeś dobrą decyzję, a ona używa teraz swoich wszystkich manipulacyjnych sztuczek aby cię urobić.
Nie wdawaj się w żadne dyskusje z nią - sprowadzi najpierw do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem. Zablokuj we wszystkich kanałach i zapomnij.
One są wszystkie takie
  • Odpowiedz