Wpis z mikrobloga

Ktoś z mireczków w temacie Buddy mi wytłumaczy jak to jest, że chłop publicznie przyznaje się do ukrywania majątku, bo ma długi z młodości i nikt z tym nic nie robi? Wszyscy komentują jakieś szantaże, to że jest słupem, że robi wały, że trzyma się z przestępcami itd. a nikt nie mówi o tym, że gość sobie stwierdził, że jako milioner będzie rozdawał supersamochody na szemranych loteriach, a jego wierzyciele mogą go cmoknąć, nie mają jak z niego ściągnąć należności bo oficjalnie wszystko nie na niego, jedyne co mogą to oglądać sobie na yt jak kupuje koenigsegga i lansuje się bogactwem. O co tu chodzi? #famemma #budda
floplikea_fish - Ktoś z mireczków w temacie Buddy mi wytłumaczy jak to jest, że chłop...

źródło: słup

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Stary spójrz na tą mordę i już wiesz o co chodzi, przecież to widać od razu że to śliski typ. Mam wrażenie że wypłynie niedługo coś mocnego na niego a teraz robił już podkładkę że to będzie AI, pomówienia, mistyfikacje i inne #!$%@?
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Albo nie ma żadnych długów i taką gadką załatwię dwie sprawy. Po pierwsze wyjaśnia dlaczego nic nie jest na Niego i całe bycie słupem/aktorem. Po drugie tworzy obraz "sprytnego" cwaniaka, co trafia do jego targetu. Czyli steorotypowe sebiksy z BMW, szybki hajs, srututu gacie z drutu.
  • Odpowiedz
@maxer033: nie no ja wiem, że śliski i ma mordę jak minister czarnek. Dziwi mnie tylko dlaczego tak bezpośrednio bez przypału przyznaje się do ukrywania majątku. To jakiemuś chłopu komornik zabiera traktor sąsiada, bo akurat stał na podwórku, a taki knur z Krakowa obraca setkami milionów złotych i ma w piździe, że komuś wisi pieniądze. Albo kłamie o tych bankowych długach z młodości albo ma jakieś plecy i wie, że żadne
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: art. 300 kodeksu karnego. Kto, w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości, udaremnia lub uszczupla zaspokojenie swojego wierzyciela przez to, że usuwa, ukrywa, zbywa, darowuje, niszczy, rzeczywiście lub pozornie obciąża albo uszkadza składniki swojego majątku, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Jakby miał faktycznie długi i ktoś by bardzo chciał je odzyskać to by udowodnił, że przychody z kanału należą również do niego, nawet jak ma umowę na minimalne wynagrodzenie za prowadzenie tego kanału, a kanał ma milionowe zyski za które kupuje majątek z którego on korzysta. To jest dla dobrego prawnika moment, żeby ściągnąć z Grażynki jakąś kase. Jeśli nikt o tym nie mówi to znaczy, że albo nie ma
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: ten mitoman już zaczyna się sam gubić w tym co mówi. Ale wie że jego odbiorcami są dzieci i polmozgi którzy i tak się nie połapią. Dla nich najważniejsze jest popatrzeć na drogie fury i wypić schłodzonego Dozika ;D a i zapomniałbym wziąć udział w loterii żeby wspomóc Kamilka ;D
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: obawiam się, że nawet jak coś wyjdzie to nic z tego nie będzie. Wygląda na to, że ma dość mocne plecy skoro policja dość sprawnie zajeła się jego sprawą gdzie normalny kowalski miałby pewnie umożenie.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Bo Bolacy uwielbiają przestępców i złodziei. 80% ludzi w tym całym MMA to kombinatorzy i cwaniacy z wyrokami. O mordercach pisze się książki. O bandytach kręci się filmy jak o super bohaterach. Jawni oszuści i przestępcy są gwiazdami tiktoka. Sutenerki i handlarze ludźmi mają swoje osobiste programy w wielkich telewizjach. A u steru tego całego urwidołka na wiejskiej stoi mafia.

Nie zauważyłeś?
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Szalony reporter to samo. Lansuje się super samochodami, mieszkaniami, wycieczkami zagranicą a ogłasza upadłość konsumencką i ta sama śpiewka - długi z młodości
  • Odpowiedz