Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam patent jak wyjść z przegrywu i poznać laskę. Plan jest taki żeby jechać do małych miasteczek i tam szukać lasek wśród tych które się ostały i np. pracują w lokalnej gastronomii czy na sklepie. Tylko trzeba celować w takie raczej poniżej 25 lvl, bo takie powiatowe/gminne panny już w tym wieku mają minimum narzeczonego. Mam rodzine z takich małych miasteczek i uwierzcie, że tam są mniej zepsute wielkomiejskim stylem życia, zwłaszcza że wychowały się w innych realiach i mają inne wzorce. Najlepiej chyba celować tak w 22-25 lvl, bo obstawiam że młodsze powiatowe julki już mogą oczekiwać więcej ale tak czy siak jak jesteście z wojewódzkiego i zarabiacie np. 5k na rękę to dla niej to będzie awans cywilizacyjny.

#podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #tinder #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam patent jak wyjść z przegrywu i pozn...

źródło: Sandomierz-Rynek

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: op nie przewidział tego że jednak więcej lasek wyjeżdża do Wojewódzkiego i tak naprawdę trudniej jest wyjść z kimś z powiatowego niż wojewódzkiego xD łatwiej nawet wyjść w wojewódzkim z kimś kto pochodzi z tego samego powiatowego miasta niż w samym powiatowym, no chyba że będziesz na nie czekał na święta xdd
  • Odpowiedz
Kazdy ma dostep do internetu, nawet na wsiach 500 mieszkańców. A przed ig to mnóstwo lasek ogląda w telewizji programy typu bigbrother czy inny syf, w którym biorą udział te same osoby co na ig
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co najwyżej licealistki możesz wyrwać. Większość kobiety wyjeżdża a te co zostają to mają tak wielu absztyfikantów wysokiej jakości wyglądowej i pieniężnej, że nie masz nawet startu w konkurencji z nimi.
Nawet karynki po zawodówce czy niepełnym podstawowym mają już ego wywalone w kosmos i kosmiczne wymagania, bo sprawdziły jakie mają branie na pinderze czy inny padu¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W moim przypadku było dokładnie na odwrót, dziewuchy ze wsi z kompleksem małomiasteczkowości wyżej srały niż dupę miały, za to takie typowe blokersiary zawsze były bardziej rozgarnięte i mniej oderwane od rzeczywistości
  • Odpowiedz