Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem że w relacji z kobietami liczy się ta dynamia, charakter pasja, żeby gadka się kleiła na spotkaniach że można nadrobić braki w wyglądzie gadka, kasa itp.

Często słysze od kobiet lub facetów albo Puasów że Wygląd to nie wszystko. Po moich 17 spotkaniach i 17 niepowodzeniach odnoszę wrażenie że to mogło działać 30 40 lat temu teraz jednak to wygląd inaczej, no bo jak wytłumaczyć że nawet przeciętne laski o Panzerwageny odrzucają chłopa. Mimo że na spotkaniach nie zamulam gadam, o wszystkim, żartuję czy nawet przed, spotkaniem laski niektóre same piszą mówią że wydaje się spoko a po spotkaniu dostaje kosze że to nie to, albo nie Pasujemy do siebie albo ghosting... mimo iż wydaje mi się że było ok na spotkaniu. No #!$%@? to kto do nich pasuje? Co trzeba robić żeby do nich pasować a tak być Chadem. Gdyby kobiety robiły takie akcje 100 czy 50 lat temu to nasi ojcowie, dziadkowie byli by incelami i nasza demografia nigdy by się nie podniosła po wojnie. Wyobrażacie sobie co by było w Takiej Francji po I Wojnie gdzie na 1 wioskę przypadło tylko 5 facetów? Czy u nas ten kraj by wymarł.
Teraz mamy problem z demografia za kilka lat odczujemy tego skutki, Banderówki z Ukrainy nie pomogą w tym bo one lecą, również na Chadów i wybrzydzają Rynek Matrymonialny w Polsce to dno.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek
  • 69
  • Odpowiedz
  • 0
@Geralt678 skoro nie idzie ci przez wyglad, to moze zmien cos w sobie. Idz na silownie, solarium, zmien fryzure cokolwiek. Jesli sam nic nie zmienisz to I w twoich relacjach nic sie nie zmieni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Geralt678 nie wiem co znaczy coope, to obetnij sie na łyso, zapusc brode, zaoszczedz na przeszczep, cokolwiek by cos zmienic, skoro przez 17 razy ci nie wyszlo to I tak nie masz nic do stracenia, jesli ty nic nie zmienisz to samo nic sie nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Geralt678:

Kiedyś myślałem że w relacji z kobietami liczy się ta dynamia, charakter pasja, żeby gadka się kleiła na spotkaniach że można nadrobić braki w wyglądzie gadka, kasa itp.


Ktoś jeszcze wierzy w te bajki? Poważnych braków w wyglądzie nie nadrobisz, chyba że jesteś milionerem i będziesz przyciągał gold diggerki. Jedyne co można zrobić (o ile faktycznie można) to poprawić wygląd. Niestety najtrudniej poprawić mordę a to ona w największym stopniu
  • Odpowiedz
@Hariel:

@Geralt678 skoro nie idzie ci przez wyglad, to moze zmien cos w sobie. Idz na silownie, solarium, zmien fryzure cokolwiek. Jesli sam nic nie zmienisz to I w twoich relacjach nic sie nie zmieni.


Jak zawsze nie mogło zabraknąć normickiego 'idż na siłownię' hehe.
  • Odpowiedz
@Geralt678: a po czym ty diagnozujesz czy cos wyszlo czy nie? pytasz siew trakcie randki czy sie podobasz czy co
czy pozniej po randce widzisz brak kontaktu albo pytasz jak ocenia spotkanie?
  • Odpowiedz
@Geralt678: chętnie bym zobaczył jak wyglądają te spotkania, wydaje mi się że możesz wykonywać jakieś nerwowe ruchy z których sobie nie do końca zdajesz sprawę, może starając się mieć dynaminę za szybko gadasz robiąc nienaturalne wrażenie, może jakiś dziwny klimat robisz swoim zachowaniem. Wydaje mi się że w tym zakresie może coś być odpychającego
  • Odpowiedz
gadam, o wszystkim

@Geralt678: bardziej niż gadanie o wszystkim ważne jest żeby przejść do bardziej pozytywnie triggerujących je tematów, ale może treść jest spoko jeśli piszą że fajnie się przez komunikator rozmawia. A skąd je bierzesz w ogóle? Z jakiego źródła nawiązujesz kontakt?
  • Odpowiedz
@Bananek2:

@Geralt678: chętnie bym zobaczył jak wyglądają te spotkania, wydaje mi się że możesz wykonywać jakieś nerwowe ruchy z których sobie nie do końca zdajesz sprawę, może starając się mieć dynaminę za szybko gadasz robiąc nienaturalne wrażenie, może jakiś dziwny klimat robisz swoim zachowaniem. Wydaje mi się że w tym zakresie może coś być odpychającego


Ale typie farmazonisz: przecież napisał OP, że spotkał się z 17 dziewuchami, czyli spędził ok.
  • Odpowiedz
@cyk21: nie rozumiem zupełnie twojego argumentu, co to za różnica czy coś robi się wadliwie 1h czy 40h? Możesz robić coś kilka lat w zły sposób i nie zorientować się co zle robiłeś
  • Odpowiedz
@Geralt678 Czyli nie masz charakteru, ani gadki. Może jesteś dynamiczny, ale @prawiczek92 też jest, to wiele nie mówi. Ludzie nie chcą przebywać w Twoim towarzystwie, nie chcą spędzać z Tobą czasu. Gdyby było inaczej, miałbyś chociaż kolegów. Czyli leżysz pod względem nie tylko wyglądu, ale też towarzyskości, tylko tego nie rozumiesz. Gdybyś potrafił nadrabiać braki w wyglądzie gadką, to miałbyś znajomych. Na dodatek jesteś weganem, więc pewnie wyglądasz jak sojak, jesteś mało
  • Odpowiedz