Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem że w relacji z kobietami liczy się ta dynamia, charakter pasja, żeby gadka się kleiła na spotkaniach że można nadrobić braki w wyglądzie gadka, kasa itp.

Często słysze od kobiet lub facetów albo Puasów że Wygląd to nie wszystko. Po moich 17 spotkaniach i 17 niepowodzeniach odnoszę wrażenie że to mogło działać 30 40 lat temu teraz jednak to wygląd inaczej, no bo jak wytłumaczyć że nawet przeciętne laski o Panzerwageny odrzucają chłopa. Mimo że na spotkaniach nie zamulam gadam, o wszystkim, żartuję czy nawet przed, spotkaniem laski niektóre same piszą mówią że wydaje się spoko a po spotkaniu dostaje kosze że to nie to, albo nie Pasujemy do siebie albo ghosting... mimo iż wydaje mi się że było ok na spotkaniu. No #!$%@? to kto do nich pasuje? Co trzeba robić żeby do nich pasować a tak być Chadem. Gdyby kobiety robiły takie akcje 100 czy 50 lat temu to nasi ojcowie, dziadkowie byli by incelami i nasza demografia nigdy by się nie podniosła po wojnie. Wyobrażacie sobie co by było w Takiej Francji po I Wojnie gdzie na 1 wioskę przypadło tylko 5 facetów? Czy u nas ten kraj by wymarł.
Teraz mamy problem z demografia za kilka lat odczujemy tego skutki, Banderówki z Ukrainy nie pomogą w tym bo one lecą, również na Chadów i wybrzydzają Rynek Matrymonialny w Polsce to dno.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek
  • 69
  • Odpowiedz
@Geralt678: Skoro te 17 lasek zgodziło się na spotkanie z tobą to musiały zaakceptować twój wygląd. A to że ty twierdzisz że na spotkaniu było ok a one nie chciały się wiecej z tobą spotkać to znaczy że było całkowicie nie ok.
  • Odpowiedz
@Geralt678:
1. nie do końca wiesz czego szukasz i kogo szukasz - ok napisałeś wyżej jakieś ogólne cechy (lubię jak kobieta jest cicha szczera ma lekie piegi nie pali) ale do tego jakiś sposób życia, praca, zajęcia w wolnym czasie/hobby, inne poglądy? Czy laski z którymi się spotykałeś trafiały w Twój gust - jak nie do końca to one też są w stanie wyczuć czy jesteś faktycznie zainteresowany czy spotykasz
  • Odpowiedz
  • 0
@Erikaa: Jedne laski podobały mi się bardziej inne mniej ale ruchałbym. Moje hooby jest nudne bo intersuje się historia geopolityka militariami czytam ksiazki gry gdy opowiadam o tym laski albo się nie znają albo udają że fajnie. Gdybym miał szukać lasek po hooby to musiałbym być gejem bo rzadko która laska intersuje się historia geopolityka czy grami. Na spotkaniach mówię że jestem introwertykiem a laski mówią że nie widać tego
  • Odpowiedz
@Geralt678: ale ruchałbyś czy widziałbyś wieloletni związek? To też dwie różne rzeczy, a i chemia w zwiazku z czasem opadnie.

Chyba pisałeś że poznawałeś laski intersujace się grami ale były brzydkie xd, a serio mało? Ja co rusz w necie czytam o laskach gamerkach.

Czy to jest jedyna rzecz jaka Cię interesuje? Jakby to trochę uogólnić, to są laski które interesują się historią, literaturą, jakieś humanistki, czytające książki inne niż
  • Odpowiedz
@Feministka2000: Kulturysta wege xD Kolejny mit obok manleta 160 cm ruchacza modelek xD
Dieta wege jest dobra na jakieś 3 miesiące maks jak chcesz schudnąć.
U chłopa o ile nie trolluje nie ma problemu z wyglądem zbytniego bo jakby był brzydki to nie umówiłby się w ogóle na randki. Problem z psychą i charakterem, a tutaj do naprawy potrzeba dużo pracy i samoświadomości co finalnie nic nie gwarantuje i efektów
  • Odpowiedz
@cyk21: bo wiadomo, że siłownia to lek na wszystko. Przecież normikom pomaga, więc musi działać. To niemożliwe przeciez żeby ludzie o innych doświadczeniach mieli inne potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: Dosłownie napisałeś:
"Nie jest tak jak to postrzegasz, bo nie zgrywa się to z moją wizją świata".
Wiesz, że można być normalnym pod względem charakteru i dalej nie mieć nawet kolegów? Ba - można mieć nawet cechy, które w przypadku lepszego wyglądu sprawiałyby, że ktoś jest charyzmatyczny, ale w stanie w jakim się znajduje szkodzą.

Takie negowanie czyjegoś stanowiska i doświadczeń przez arbitralne powiedzenie "nie" to nie jest wyraz
  • Odpowiedz
@Eteres: AndrzejBabinicz sam przyznaje, że lookmaxował i uja to dało :) Blackpill potwierdzony.

@Nowystaryziel Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo nie wiem do czego się odnosisz. Dla opa it's over (i dla mnie też). Gadki nie idzie wytrenować, a wygląd co najwyżej nieznacznie. Ja np mocno zlookmasowałem, nie wyobrażam sobie bym mógł lepiej wyglądać w naturalny sposób, bo wagę mam odpowiednią, mięśnie jakieś są, fryzura optymalna. I jak miałem
  • Odpowiedz
@Eteres: Są różne przypadki, a każdy żyje w swojej bańce. Nie wszyscy mogą wyjść z tego bagna, a szczególnie truecelle którzy nie dość, że mają słabe geny i wygląd to urodzili się w biednej/ patologicznej rodzinie i przez to byli gnębieni od czas szkolnych.
Op o ile nie trolluje to bardziej ma problem z psychą, charakterem niż z wyglądem.
  • Odpowiedz
@Eteres: no nie. Jeżeli ktoś chodzi do pracy, mieszka w mieście jest ekstrawertyczny i mimo to nie ma ani jednego kolegi, to coś jest nie tak skoro "zaczepia" ludzi a oni go odrzucają. Gdyby jego wygląd był aż tak tragiczny, że uniemożliwia znalezienie kolegi (nie wierzę w to ale niech już Ci będzie) to 17 kobiet nie umówiłaby się z nim tylko na podstawie jego zdjęcia.
  • Odpowiedz
Kulturysta wege xD Kolejny mit obok manleta 160 cm ruchacza modelek xD

Dieta wege jest dobra na jakieś 3 miesiące maks jak chcesz schudnąć.


@Nowystaryziel: chłopskirozum.exe
Nie masz pojęcia jak komponować dobrze posiłki i myślisz że inni są równie głupi. Kulturyści wege wiedzą gdzie szukać zamienników białka, a do tego mogą żreć tonami białko w proszku wegańskie
  • Odpowiedz