Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem że w relacji z kobietami liczy się ta dynamia, charakter pasja, żeby gadka się kleiła na spotkaniach że można nadrobić braki w wyglądzie gadka, kasa itp.

Często słysze od kobiet lub facetów albo Puasów że Wygląd to nie wszystko. Po moich 17 spotkaniach i 17 niepowodzeniach odnoszę wrażenie że to mogło działać 30 40 lat temu teraz jednak to wygląd inaczej, no bo jak wytłumaczyć że nawet przeciętne laski o Panzerwageny odrzucają chłopa. Mimo że na spotkaniach nie zamulam gadam, o wszystkim, żartuję czy nawet przed, spotkaniem laski niektóre same piszą mówią że wydaje się spoko a po spotkaniu dostaje kosze że to nie to, albo nie Pasujemy do siebie albo ghosting... mimo iż wydaje mi się że było ok na spotkaniu. No #!$%@? to kto do nich pasuje? Co trzeba robić żeby do nich pasować a tak być Chadem. Gdyby kobiety robiły takie akcje 100 czy 50 lat temu to nasi ojcowie, dziadkowie byli by incelami i nasza demografia nigdy by się nie podniosła po wojnie. Wyobrażacie sobie co by było w Takiej Francji po I Wojnie gdzie na 1 wioskę przypadło tylko 5 facetów? Czy u nas ten kraj by wymarł.
Teraz mamy problem z demografia za kilka lat odczujemy tego skutki, Banderówki z Ukrainy nie pomogą w tym bo one lecą, również na Chadów i wybrzydzają Rynek Matrymonialny w Polsce to dno.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek
  • 69
  • Odpowiedz
  • 1
@Geralt678 jak jestes nerwowy to nie myslales by rzucic ta pedalska diete weganska I jak mężczyzna przejsc na mieso. Teraz to ja niedziwie sie ze cie olewaja, co to za facet ktory wybiera salate nad mielonego
  • Odpowiedz
@Hariel: urośnij 15 cm xD
Wygląd to podstawa- to jak gra komputerowa, która ma wymagania minimalne żeby ją w ogóle odpalić, a sztuczki pua i redpillowe to jedynie żeby wybrać lepsze ustawienia graficzne. Bez wyglądu nie odpalisz gry, bo się w ogóle nie włączy.
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz:

Czyli nie masz charakteru, ani gadki. Może jesteś dynamiczny, ale @prawiczek92 też jest, to wiele nie mówi. Ludzie nie chcą przebywać w Twoim towarzystwie, nie chcą spędzać z Tobą czasu. Gdyby było inaczej, miałbyś chociaż kolegów. Czyli leżysz pod względem nie tylko wyglądu, ale też towarzyskości, tylko tego nie rozumiesz. Gdybyś potrafił nadrabiać braki w wyglądzie gadką, to miałbyś znajomych. Na dodatek jesteś weganem, więc pewnie wyglądasz jak sojak, jesteś
  • Odpowiedz
  • 2
@Nowystaryziel a o czym ja pisze? By zmienil cos w swoim wygladzie, pozatym dieta pedalska tez wplywa na wyglad, nie przystoi mężczyźnie jeść pomidora zamiast karkòwki. Pozatym znam duzo brzydkich facetòw w zwiazkach, ale sa facetami.
  • Odpowiedz
@Geralt678: mam tak samo. Próby zakończone żałosnym niepowodzeniem. W moim przypadku to charakter i osobowość jak gotowany ziemniak. No i biedak jestem. Taka mieszanka to labirynt bez wyjścia. Koniec i beznadzieja. Błąkanie się samemu aż do, oby, szybkiego końca
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo nie wiem do czego się odnosisz. Dla opa it's over (i dla mnie też). Gadki nie idzie wytrenować, a wygląd co najwyżej nieznacznie. Ja np mocno zlookmasowałem, nie wyobrażam sobie bym mógł lepiej wyglądać w naturalny sposób, bo wagę mam odpowiednią, mięśnie jakieś są, fryzura optymalna. I jak miałem zero powodzenia, tak dalej mam zero powiedzenia, a że gadki wytrenować nie idzie, it's over.
  • Odpowiedz
jestem nerwowy xd


@Geralt678: nawet jak chad wyrwie laskę, a później zacznie się przy niej czymś stresować to te napięcia będą udzielać się dziewczynie i będzie się ona denerwować. To jest fundamentalna sprawa, a nie jakiś tam element do poprawy. Ta nerwowość może ci uwalić kontakt z dziewczynami nie mniej niż #!$%@? wygląd. Weź spróbuj w ogóle jakieś koleżanki mieć i chociaż friendzone wyłapać, albo nawet kolegów, bo chłop @AndrzejBabinicz dobrze
  • Odpowiedz
Z FB czasem Tinder


@Geralt678: a masz tam jakieś zdjęcia i na ich podstawie się z tobą umawiają więc można z tego wywnioskować nie ma aż takiej tragedii pod względem wyglądu. Jak te profilowe twoje wyglądają, że dziewczyny widząc je jednak są zainteresowane poznaniem ciebie? Bez zdjęcia na tinderze nie miałbyś żadnych matchy, a masz i zaliczyłeś kilkanaście spotkań więc jakoś te zdjęcia wzbudzają pozytywne zainteresowanie, a dopiero kontakt na żywo
  • Odpowiedz
@Geralt678: @AndrzejBabinicz z tymi kolegami to pol legenda pol prawda pol nieprawda. Ja na przyklad mialem paru kolegow, takich zwyklych, zadnych dynamiczniakow bo tacy typowi bywalcy klubow imprezowicze to cringe, raczej laski podobnie ich odbieraja. Ja zdecydowanie wole towarzystwo kobiet, z facetem to nie wiem co mialbym robic xD
  • Odpowiedz
pozatym dieta pedalska tez wplywa na wyglad, nie przystoi mężczyźnie jeść pomidora zamiast karkòwki.


@Hariel: #!$%@? glupoty
Dobrze zbilansowana dieta roślinna sprawia że niejeden typ wygląda lepiej niż przeciętny mięsożerca, a już w ogóle nie ma to nic do męskości, bo geje jedzą mięso, a hetero mogą mieć wrażliwe jelita albo słabe trawienie w żołądku i lepiej jeść to co daje komfort niż sobie ego łechtać na siłę i
  • Odpowiedz
@Hariel: Nie no absolutnie nie. Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż sapiący smalec alfa z ogromnym bebzonem, czerwony na twarzy, z podwyższonym cholesterolem i zapchanymi tłuszczem tętnicami. Trzeba to wypośrodkować, zieleninka też dobra dla zdrowia.

Lepiej być pedałem niż mieć zawał w wieku 40 lat albo ważyć 150kg. Pedał przynajmniej żyje.

@PiesekKrolowejElzbiety gdyby to była kwestią wyłącznie wyglądu to nie umowilyby się z nim na apce gdzie wybiera się ludzi wyłącznie
  • Odpowiedz
@Feministka2000: wrażliwe jelita albo słabe trawienie w żołądku to oznaki słabości a to odbija się na wyglądzie twarzy, nawet suche usta wynikają z pewnych problemów trawiennych i jednocześnie nie wyglądają one atrakcyjnie w oczach kobiet. Omijać kwestie wyglądu. Dieta roślinna zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na depresje i pogarsza nastrój. Widzę po sobie bo siedząc z dziewczyną odżywiam się wege i marnieje w oczach a wracam do naturalnego stanu jak zjadę do siebie
  • Odpowiedz
  • 2
@Feministka2000 daj przyklad takiego typa co dobrze wyglada na diecie roslinnej. Bo jak narazie mamy przyklad naszego kolegi ktory nie moze sobie poradzic, a zjadlby miesko to od razu bylo by inaczej
  • Odpowiedz