Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem że w relacji z kobietami liczy się ta dynamia, charakter pasja, żeby gadka się kleiła na spotkaniach że można nadrobić braki w wyglądzie gadka, kasa itp.

Często słysze od kobiet lub facetów albo Puasów że Wygląd to nie wszystko. Po moich 17 spotkaniach i 17 niepowodzeniach odnoszę wrażenie że to mogło działać 30 40 lat temu teraz jednak to wygląd inaczej, no bo jak wytłumaczyć że nawet przeciętne laski o Panzerwageny odrzucają chłopa. Mimo że na spotkaniach nie zamulam gadam, o wszystkim, żartuję czy nawet przed, spotkaniem laski niektóre same piszą mówią że wydaje się spoko a po spotkaniu dostaje kosze że to nie to, albo nie Pasujemy do siebie albo ghosting... mimo iż wydaje mi się że było ok na spotkaniu. No #!$%@? to kto do nich pasuje? Co trzeba robić żeby do nich pasować a tak być Chadem. Gdyby kobiety robiły takie akcje 100 czy 50 lat temu to nasi ojcowie, dziadkowie byli by incelami i nasza demografia nigdy by się nie podniosła po wojnie. Wyobrażacie sobie co by było w Takiej Francji po I Wojnie gdzie na 1 wioskę przypadło tylko 5 facetów? Czy u nas ten kraj by wymarł.
Teraz mamy problem z demografia za kilka lat odczujemy tego skutki, Banderówki z Ukrainy nie pomogą w tym bo one lecą, również na Chadów i wybrzydzają Rynek Matrymonialny w Polsce to dno.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek
  • 69
  • Odpowiedz
to coś jest nie tak skoro "zaczepia" ludzi a oni go odrzucają


@Nowekonto1238: No tak - może być brzydki.
To nie jest tak, że jak jesteś brzydki to jedyną trudnością jest wyłącznie zainicjowanie kontaktu. To wpływa na całe twoje życie. Nawet jak masz już znajomych ale jesteś brzydki to dalej jesteś traktowany inaczej, gorzej i nie adekwatnie do tego co sam możesz wnosić do znajomości.
  • Odpowiedz
@Eteres To może skonkretyzuj to, co napisałeś, bo wygląda to na Twoje projekcje oparte na niezrozumieniu całej sytuacji i mojego przekazu. OP napisał, że myślał, że można nadrobić braki w wyglądzie gadką, ale był na wielu randkach i nie nawiązał z nikim większej znajomości. Więc dziewczyny uznały, że nie jest wystarczająco przystojny, by nawiązać relację intymną oraz nie jest wystarczająco towarzyski, by nawiązać relację koleżeńską. I to się potwierdza w jego odpowiedzi,
  • Odpowiedz
  • 0
@Erikaa: Z jednymi związek z drugimi ruchanie, laski gejmerki może są ale nie u mnie w powiatowym xD te humanistki które czytają również mnie olewają bo spotykałem takie szare myszki
  • Odpowiedz
  • 2
@Geralt678 Najpewniej chodzi o twój wygląd, bo masz podrasowane zdjęcia i rzeczywistość nie pokrywa się z tym co w internecie. Nie mam zamiaru czarować, jak wielu tutaj, że nie chodzi o urodę, bo jak wiesz stosowałem podobną strategię do twojej, a że jestem wygadany i ekstraweryczny i niestety skrajnie brzydki, to mniej więcej wiem, co szwankuje, czyli wygląd.
Jedna rzecz, którą mogę ci doradzić, to czy próbowałeś laski całować na tych randkach?
  • Odpowiedz