Wpis z mikrobloga

25 minut. Za 25 minut mój pies ma ostatnią wizytę u weterynarza w swoim życiu i zegar się zatrzyma na 15 latach i 3 miesiącach.
Przyznam ze to nie jest specjalnie przyjemne uczucie i musiałem się z kimś podzielić.
#zwierzeta
  • 65
  • Odpowiedz
@cytmirka: weterynarz twierdzi prawdopodobnie guz mózgu. Nie kontroluje wypróżnienia i przewraca się stojąc w miejscu. Nie słyszy i bardzo słabo widzi.
Najdziwniejsze jest to jak szybko go poskładało. W wakacje jeszcze żartowaliśmy ze przecież tak w życiu nie wygląda prawie 15 letni pies (był bardzo dobrze zbudowany, biegał i skakał).
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: Krótki tekst, który mam nadzieję, że poprawi Ci to trochę dzień.

No, my friend. It is not a sad day, it is a celebration! Your puppy has wagged their entire life, knowing good food, warm couches, and soft hands in a dry cave. They have stood watch over their pack through the evil machinations of the postman, the passing cars, the pizza delivery ... fine, that last one's okay ...
  • Odpowiedz
@Programista100k: @Quides ale ja nie mówię że to jest jakieś niesamowicie trudne dla mnie, jak macie ochotę możecie prześledzić mój profil do pierwszej lepszej rozmowy o psach żeby zobaczyć że różnice między pies/człowiek wyznaczam bardzo mocno. Poprostu podzieliłem się obserwacją że faktycznie odczuwa się to ciężej niż podejrzewałem.

Wy macho twardziele
  • Odpowiedz
25 minut. Za 25 minut mój pies ma ostatnią wizytę u weterynarza w swoim życiu i zegar się zatrzyma na 15 latach i 3 miesiącach.

Przyznam ze to nie jest specjalnie przyjemne uczucie i musiałem się z kimś podzielić.


@jamajskikanion: zawsze mnie zastanawia, dlaczego zwierzęta traktuje się lepiej od ludzi. Człowiekowi kazanoby srać pod siebie i konać w męczarniach na skraju świadomości przez następny rok, żeby nie wiem - rodzina mogła
  • Odpowiedz