Wpis z mikrobloga

@Prawdziwy-Makowiec
W zdjęciu w sumie nic, ale domyślam się, że ten chłop domaga się żeby traktować go jak kobietę. Że się chłop ubiera w sukienkę na nikim chyba w 2024 roku wrażenia nie robi, a na pewno nie na mnie.
  • Odpowiedz
W sensie jakie #!$%@?? Co ci przeszkadza w tym zdjęciu?


@Prawdziwy-Makowiec: no i jest już pierwsza zielonka. Ubiegłeś mnie, gdyż miałem napisać coś w stylu:

Za 3, 2, 1... hurr ale co cię to obchodzi jak się kto ubiera durr!?!?!

Polecam sprawdzić co oznacza określenie gaslighting i przestać to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sEB-q:

jeżeli to prawdziwe foto to pokazuje pięknie spier...nie współczesnego zachodniego społeczeństwa...


W Korei Północnej maja rzadowe standardy ubierania się pod sankcja obozu pracy. Zapraszam wyp*****
  • Odpowiedz
  • 1
@sEB-q trochę więcej tolerancji kolego. W krajach arabskich demokrację można było zrzucać z bombowców to myślisz, że u nas nie da rady zrzucić tolerancji?

@Pawu1on od razu widać że głosowałeś na konfederację i nie brałeś szczepionki na najgorsza chorobę świata i pewnie wierzysz że chcą wycofać pieniądze.... a nie... to ostatnie już nie aktualne.

@Flypho wszystko zależy czy dobrze dobiera torebkę i buty. Nie ma nic gorszego niż złe ubrany facet, od
  • Odpowiedz
W zdjęciu w sumie nic, ale domyślam się, że ten chłop domaga się żeby traktować go jak kobietę


@Flypho: Jaki chłop? Nie rozumiem?

Polecam sprawdzić co oznacza określenie gaslighting i przestać to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Przeczytam, przeczytam, ale nie wiem co mi próbujesz zarzucić ja tylko grzecznie OPa pytam o co mu chodzi, bo nie wiem jaki jest problem w tym zdjęciu
  • Odpowiedz
Polecam sprawdzić co oznacza określenie gaslighting i przestać to robić


@szpongiel:

"Za pomocą zaprzeczania, kłamania, wprowadzania w błąd, sprzeczności i dezinformacji gaslighter próbuje zdestabilizować psychicznie ofiarę i podważyć jej przekonania"

Nie wiem gdzie ja stosuję jakieś kłamanie zaprzeczanie i próbuję podważyć czyjeś przekonania, możesz zacytować dane zdanie gdzie dopuszczam się "gaslighting'u"?
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec:
Jesteś ewidentnie ślepy, do lekarza trzeba się udać.
Wydrukuj sobie to zdjęcie, pokarz lekarzowi i będzie to taki test czy już ci wrócił wzrok, jak już w końcu zobaczysz. Myślę, że to może być przy okazji leczenie łączone okulistyczno-psychiatryczne. Jak już dostrzeżesz chłopa w sukience, to napisz do mnie i pogadamy o temacie.
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec:
Jeśli chłop ubrany w sukienkę jest w stanie cię oszukać i przekonać, że jest kobietą, to obawiam się, że możesz też niestety być trochę łopóźniony. Ale tak jak napisałem - lekarzem nie jestem, udaj się do specjalisty, on to zdiagnozuje.
  • Odpowiedz