Wpis z mikrobloga

Ale mnie to w sumie nie obchodzi czemu tego nie widzisz xD, to są twoje problemy, sam sobie z nimi radź


@Flypho: Ja chcę sprawdzić czy to ze mną jest problem czy z tobą, jak na razie nie potrafisz na razie pokazać mi o kim mówisz, może wtedy bym się jakoś bardziej mógł odnieść i mógłbyś rzeczywiście sprawdzić czy to ja mam problem czy może ty
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec:
Proponuję zatem pójść do lekarza z wydrukowanym zdjęciem i zapytanie go czy widzi mężczyznę w sukience. Ja bym bardziej jednak zaufał lekarzowi niż przypadkowemu chłopu z Internetu.
  • Odpowiedz
Proponuję zatem pójść do lekarza z wydrukowanym zdjęciem i zapytanie go czy widzi mężczyznę w sukience


@Flypho: takiego lekarza spytałbym jak rozpoznaje że to mężczyzna, prawdopodobnie nie ma tylu potrzebnych rzeczy żeby stwierdzić po zdjęciu płeć danego osobnika

Ogólnie sama definicja płci w 21 wieku się pokomplikowała i nie jest to już takie proste, jak było wcześniej
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec
Jeśli lekarz, reprezentant jednej z najstarszych znanej ludzkości nauk, wg ciebie ma problem lub niewystarczające kompetencje, żeby rozpoznać płeć osoby na zdjęciu, to zastanów się, proszę ja ciebie, kto z was dwóch ma problem.
Kto wg ciebie byłby lepszym reprezentantem nauk medycznych zdolnym do określenia czyjejś płci?
  • Odpowiedz
  • 0
@Prawdziwy-Makowiec masz rację, spojrzałem na zdjęcie jeszcze raz i pomyślałem że są faceci którym podobają się faceci lub kobiety z męskimi rysami twarzy. Niektórym ciężko jest rozpoznać płeć tylko na podstawie budowy ciała lub rysów twarzy. Na zdjęciu jest również kobieta który patrzy w tym samym kierunku (w okularach) jest to pierwsza siedząca osoba której widać cała twarz. Masz możliwość porównać obie twarze i oczywiście linie szczęki, znam wiele szczupłych kobiet
  • Odpowiedz
Jeśli lekarz, reprezentant jednej z najstarszych znanej ludzkości nauk, wg ciebie ma problem lub niewystarczające kompetencje, żeby rozpoznać płeć osoby na zdjęciu, to zastanów się, proszę ja ciebie, kto z was dwóch ma problem


@Flypho: Nie wiem w jaki sposób chcesz stwierdzić płeć osoby, która sobie robi zdjęcie, też mogę zrobić zdjęcie i napiszesz że jestem kobietą, a kobietą nie jestem

Kto wg ciebie byłby lepszym reprezentantem nauk medycznych zdolnym
  • Odpowiedz
masz rację, spojrzałem na zdjęcie jeszcze raz i pomyślałem że są faceci którym podobają się faceci lub kobiety z męskimi rysami twarzy


@minus273: ????????

Niektórym ciężko jest rozpoznać płeć tylko na podstawie budowy ciała lub rysów
  • Odpowiedz
  • 0
@Prawdziwy-Makowiec

Makijaż, fotomontaż, takie rzeczy robią cuda


Tak masz rację, ale mówić, że nie znasz się na rozpoznaniu płci to jak mówić, że nie wiesz czy ta woda która leci z nieba to deszcz bo nie jesteś meteorologiem i ostatnio dużo się dzieje w tej kwestii i wpisz się nie wypowiadać. Mamy dwie płcie i cechy charakterystyczne są dość uwypuklone.
  • Odpowiedz
Tak masz rację, ale mówić, że nie znasz się na rozpoznaniu płci to jak mówić, że nie wiesz czy ta woda która leci z nieba to deszcz bo nie jesteś meteorologiem i ostatnio dużo się dzieje w tej kwestii i wpisz się nie wypowiadać.


@minus273: Nie no akurat w meteorologii wiele się na przestrzeni lat w deszczu nie zmieniło z tego co mi wiadomo, a z płciami powstają szkoły, nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Prawdziwy-Makowiec nie rozumie co znaczy że "nie jestem #!$%@?" co masz na myśli?

W kwestii pogody zmieniło się praktycznie wszystko, już drzewa są złe bo CO² i tak dalej. Mamy nowe badania i nowe wnioski. Czy okażą się słuszne pokaże czas. Ale pieniądze które na tym ktoś zarobi już nikt mu ich nie zabierze. Tak samo jak nikt nie odda życia oraz zdrowia dzieciom i młodzieży których życie zmieniło się tak
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec
Ty naprawdę myslisz, że dasz radę nabrać jakiegokolwiek poważnego dorosłego swoim przebraniem?
Nawet w Azji, gdzie transseksualistow jest znacznie więcej niż w Europie, a różnice między płciami są znacznie mniejsze niż w przypadku Europejczyków, ludzie potrafią z daleka wskazać kobietę lub mężczyznę, a tobie się wydaje ze jesteś jakiś wyjątkowy.
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec
To załóż sobie ten fotomontaż w kawiarni albo w pociągu. A makijaż nic ci nie da jeśli masz chłopskie dłonie, ponadprzeciętny wzrost, wąskie biodra i jabłko Adama. Możesz sobie porobić wszystkie operacje plastyczne jakie są dostępne - ludzie i tak zobaczą żeś chłop. Zdradzi Cię nawet sposób chodzenia.
  • Odpowiedz