Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tinder Gdzie teraz znaleźć taką klasyczną konserwatywną żone co będzie wszystko robić domyślnie jak kiedyś nornalne kobiety tj jedzenie, zakupy, sprzatanie, dekoracje, ciasta, a ja będę leżał przed tv i raz na pół roku kran czy inną szafke naprawie
Tak jak klasyczny domyślny facet z lat 00s
  • 74
  • Odpowiedz
Gdzie teraz znaleźć taką klasyczną konserwatywną żone co będzie wszystko robić domyślnie jak kiedyś nornalne kobiety tj jedzenie, zakupy, sprzatanie, dekoracje, ciasta, a ja będę leżał przed tv i raz na pół roku kran czy inną szafke naprawie

Tak jak klasyczny domyślny facet z lat 00s


@grand_khavatari: W podstawówce możesz wyrwać jakąś nauczycielkę języka polskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
StaryWedrowiec - >Gdzie teraz znaleźć taką klasyczną konserwatywną żone co będzie wsz...

źródło: znak_zapytania

Pobierz
  • Odpowiedz
klasyczną konserwatywną żone co będzie wszystko robić domyślnie jak kiedyś nornalne kobiety tj jedzenie, zakupy, sprzatanie, dekoracje, ciasta,


@grand_khavatari: teraz to się nazywa Gosposia lub Służąca i trzeba jej za te usługi zapłacić
  • Odpowiedz
@grand_khavatari spotkania przy kościele. Kolega tak znalazł i jeszcze drugiemu koledze polecił i też znalazł. Są parafie które organizują takie spotkania dla samotnych poszukujących partnerów życiowych. Kolega znalazł w ten sposób taką szarą myszkę 10/10, katoliczka, wierna, ugotuje, posprząta, zajmuje się dziećmi ¯\(ツ)/¯


@markhausen: Jakie spotkania przy kościele ? Dla parafian czy jak sięto nazywa ?

@grand_khavatari uśmiecham się jak czytam komentarze, bo ja taką znalazłem na jakiejś imprezie katolickiej z
  • Odpowiedz