Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tinder Gdzie teraz znaleźć taką klasyczną konserwatywną żone co będzie wszystko robić domyślnie jak kiedyś nornalne kobiety tj jedzenie, zakupy, sprzatanie, dekoracje, ciasta, a ja będę leżał przed tv i raz na pół roku kran czy inną szafke naprawie
Tak jak klasyczny domyślny facet z lat 00s
  • 74
  • Odpowiedz
Ale wiadomo, faceci byli źli bo po codziennym #!$%@? żeby wykarmić innych, chcieli chwili spokoju i relaksu


@Shaggy_dg: Nie, faceci nie myli źli, bo chcieli odpocząć. Kobiety po prostu również chciały się rozwijać i iść do pracy. Co w sumie było konieczne z punktu widzenia ekonomicznego :P I one też były zmęczone po pracy, więc zaczynały być złe, bo one nie miały prawa do odpoczynku.
  • Odpowiedz
@j557 o. Czyli zaczęła samodzielnie myśleć. Zobaczyła, że nie chodzisz do kościoła, jesteś normalnym człowiekiem, świat się nie wali czyli te wszystkie farmazony, które tam mówią, że bez Jezusa nie ma dobrego życia to zwyczajne kłamstwa. Miałem dokładnie tak samo
  • Odpowiedz
@grand_khavatari szukasz konserwatywki sam będąc lewakiem?:3 wiesz skoro wymagasz takiej laski to też musisz się sam zachowywać jak traditional Janusz , naprawic auto skosic trawę skręcić meble zarobić 3 krotność jej wypłaty , podejrzewam że gdybyś zaproponował łasce że ma wszystko robić w domu ale przy płaceniu 50 / 50 to by cię każda wyśmiała
  • Odpowiedz
@Wink:

typ co nie szuka partnerki o konkretnych cechach charakteru czy zainteresowaniach, tylko po tym czy mu ugotuje i skarpety wypierze xDDDD


Zobacz ile zainteresowań: pranie, sprzątanie, gotowanie, wychowanie dzieci.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: No ja uważam że jest głupi. Generalnie religia mu na to nie pozwala, bo oboje są wierzący. Już kij z tym że się boją zmajstrowac kolejnego bombelka, ale z tego co wiem to niestety żona nie jest zbyt lotna w sypialni...
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: przez przypadek kiedyś jak pajacowałem na insta i lajkowalem babą zdjęcia. Trochę się wtedy naspotykałem dziwnych bab i jedna się trafiła, która lubi patriarchat. Ogólnie, nie wiem jak teraz, bo jesteśmy już z 4 lata ze sobą. Kiedyś też mi się trafiały podobne, tylko one były z tych co lubią się pokazywać na ig z wakacjami i drogimi ubraniami xD ja wywalone więc musieliśmy sie rozejść kiedyś. Ogólnie z mojego
  • Odpowiedz