Wpis z mikrobloga

Odpaliłem właśnie starego IPhone 7 Plus którego czasami używam jako nawigacji żeby nie niszczyć baterii w obecnym telefonie na długich trasach.

Telefon którego premiera była we wrześniu 2016 roku a nadal otrzymuje aktualizację i działa całkiem sprawnie. Podejrzewam lepiej niż większość Xiaomi czy Oppo i innych chińskich wynalazków.

Tak tylko to wrzucam jakby ktoś miał wątpliwości co do Apple ich software które nadal jest zamknięte i rzekomo zmuszania do kupowania nowych telefonów co rok. XDDD


#iphone #apple #software #it #smartfon #telefony #gownowpis #ciekawostki #technologia
FeyNiX - Odpaliłem właśnie starego IPhone 7 Plus którego czasami używam jako nawigacj...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeyNiX Ty napisałeś tu tyle bzdur i pomieszałeś tyle wątków że nawet nie chce mi się do tego wszystkiego odnosić XD Raz piszesz o przeglądarce na PC, raz o androidzie od google, od samsunga a raz o darmowych usługach google w ogóle nie związanych z androidem XD

sprawa jest taka że android to otwarty kod z nakładkami od zewnętrznych dostawców,


I dzięki temu bugi i problemy z zabezpieczeniami są wykrywane i łatane szybciej bo siedzą nad tym specjaliści od google, niezależni audytorzy, naukowcy i hobbyści.
  • Odpowiedz